Finansbank İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Finansbank’ta staj imkânları;

Finansbank’ın web sitesinden veya öteki başvuru kaynaklarından yetişim başvurusu yapabilecekler. Finansbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
3. Ve 4. Sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. Sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksek okulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, en çok 2 ay bankamızın muhtelif genel müdürlük birimleri ve şubelerinde yetişim yapabilir.
Bankamız yaz periyodu stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.
Staja Kabul Süreci

Sınav Uygulaması

Genel Müdürlük birimlerinde yetişim meydana getirecek öğrenciler için sınavımız İstanbul ve Ankara’da yapılır. Sınav dönemi kapsamında genel yetenek ve yetkinlik sınavı uygulanır.
Başvurusu müsait bulunan şube stajyerleri ise direkt mülakatlara davet edilir.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarıya ulaşmış olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katılmış olduğu öbek mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara çayır edilirler.

Değerlendirme Süreci

Staj sürelerinin sonucunda ilgili ünite/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı ünite/şubeyi değerlendirmektedir.
Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde müessir olur.

Ayrıntılı malumat için tıklayın.

4 yorum

  1. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    05414287328

  2. İstanbul KÜltür Üniversitesi Bankacılık ve Sİgortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu olan 20 iş günü olan stajımı İstanbul/ Avcılar şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  3. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

  4. Adnan Menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. 2015-2016 eğitim öğretim yılında zorunlu stajım var bankanız bünyesinde Batman şubenızde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*