Fiba Banka İş İlanları ve İş Başvuru Formu

 


İşe Alım Süreci ve İş Başvurusu

Deneyimli mensub ihtiyaçlarımızda; görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle ve etkinliğe Bankamızı temsil edebilecek, katma değeri yüksek, mesuliyet sahibi, takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata davet edilir ve ölcülür . İşe alım süreci müspet olan adaylar, Fibabanka Ailesi’ne katılabilir.

Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında genel yetenek testleri uygulanır ve düzenlenen mülakatlar cevabında adaylık dönemi sonuçlanır.

İş başvurusu için açık pozisyonlarımızın duyurusunu Kariyer.Net ve LinkedIn üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Staj Programı

Üniversite 3. Yahut 4. Sınıf öğrencisi olup, kariyerine bankacılık alanında istikamet vermek isteyen ve öteki staj kriterlerimize müsait olan adaylara (yetişim türü, not ortalaması vb.) Bankamız tarafınca staj imkânı sağlanır.

Eğitim ve Gelişim

Fibabanka Ailesi’ne katılan çalışanlarımızın profesyonel kariyerlerine katkıda bulunmak üzere kariyer açınma programları düzenliyoruz. Eğitim gereksinimlerine bakılırsa düzenlenen derslik içi eğitimlerin yanı sıra e-eğitimlerle de çalışanlarımıza yardımcı veriyoruz. Performansı yüksek çalışanlarımız, Özyeğin Üniversitesi Yüksek Lisans Programları’na katılarak eğitim gereksinimlerini akademik destekle en güçlü hale getirebiliyorlar.

Bankamız hizmet politikasına bakılırsa performansını devamlı yükselten, çalışmalarıyla katma değer yaratan ve her zaman en iyisine odaklanan çalışanlarımız, Fibabanka kariyerinde en üst noktalara kadar yükselme imkânına sahip olurlar. Bankamızın değerlerini benimseyen ve uzmanlıkla işini yürüten çalışanlar öncelikli olarak değerlendirilir. Bu nedenle, yöneticilerimiz büyük oranda kendi içimizden yetişir.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Yardım Masası ve Talep Yönetimi Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
İlk Süreç Veri Analitiği Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Veri Analizi ve Raporlama Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*