European Tobacco İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

European Tobacco Hakkında

EUROPEAN TOBACCO AŞ. Son zamanlarda en hızlı büyüyen sigara üreticisidir. Dünyanın 7. büyük pazarı olan Türkiye’ de, Tütün Kanununun değişmesinden sonra Sigara Fabrikası kurma kararı alınmış olup, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 50 dönüm fabrika arsası alarak yatırım başlamıştır. İlk 5 yılda % 10 Pazar payı hedefleyerek kurulan EUROPEAN TOBACCO A.Ş., ilk yılında beklenenin ötesinde % 5′ lik bir Pazar payına sahip olmuştur. EUROPEAN TOBACCO AŞ. Şimdi ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Orta Asya ve Uzakdoğu’ da yaygınlaştırmaktadır. Bu mükemmel, gözle görülen ve herkesin kabul ettiği başarı; yüksek kalite ve en iyi hammaddelerle ileri teknoloji yaklaşımı ile gerçekleşmiştir.  Marka felsefemiz; Taklit edilemezliktir. Ürün kalitesi yanında yönetim kalitesini de politika olarak benimseyen kuruluşumuz mükemmellik yolculuğunda tüm çalışanlarının ve tedarikçilerinin katılımıyla, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak amacı ile kalite sistemi kurmaya yönelmiştir. Kalite Yönetim çalışmalarımızın merkezi; müşterilerimizin farkında olup ya da olmadığı kalite gereksinmelerini ve beklentilerini karşılayacak girdilerimizi, çıktılarımız haline dönüştürüp katma değer yaratmaktır.

İnsan Kaynakları

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

Sürecimiz, şirketimizin temel hedeflerine uygun ve kurum kültürümüze yatkın adayların görüşmeye çağırılması ile başlar. İlk görüşme İnsan Kaynakları tarafından yapılır ve adayın pozisyona uygunluğu ile yetkinlikleri ölçülür. Uygun adaylar Departman Müdürleri ile görüşmek için davet edilir. Süreçleri olumlu tamamlayan adaylarımıza İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi sunulur. İlgili pozisyon için uygun bulunmayan adaylarımızın özgeçmişleri ise farklı bir pozisyonda değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul (Avr.)

16 yorum

  1. Meraba ben mehmet inan çok sor durum dayız çocuklarım var üctane kiracıyım bahce işinde çalıştım bide havalandırma işinde çalıştım şuan bi işim yok durumum çok kötü yardım laŕınızı bekliyorum bana bi iş verin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*