Et ve Balık Kurumu İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Et Balık Kurumu;

Ülke genelinde Birçok şubesi bulunan ET VE BALIK kurumunda yetişim ve sonrasında iş olanağı sağlamak amacı ile staj seferberliği başlatmıştır. Staj için lüzumlu başvuruları için aranan kriterleri yazımızın içerinde bulabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmî Gazete’ de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren “2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin yetişim başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üstünden alınacaktır.

2021 yılı üniversite öğrencileri için yetişim başvuruları 22.02.2021 tarihinden itibaren https://kariyerkapisi.Cbiko.Gov.Tr/ adresi üstünden takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Lise Öğrencilerinin Staj Başvuruları:

Kurumumuza 2021 yılı yetişim başvuruları 01.02.2021-31.03.2021 tarihleri içinde e-devlet üstünden yapılacaktır.

Staj ile ilgili bilgilendirme ve duyuruları https://www.Tarimorman.Gov.Tr/ internet sayfasından takip ediniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

14 yorum

  1. Laborant ve veterinerlik bölümünü okuyorum sizinle çalışmak isterim damızlık keçi koyun yetiştiricileri birliğinde staj yaptım şuan çalışmıyorum mümkünse bana da varsa yanınız da çalışmak isterim

    • Yaşım 28 ondört yıldır ayni mekanda kasaplık ve dezgahtalik yapıyorum bütün mesleki belgelerim mevcuttur yurt ici yurt disi belgelerim var.sorumluluk sahibi kisilik im var.profesyonel olarak mesleğimi icra ediyorum.tohum dan yetişme bir kasabım sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

  2. merhaba iyi günler. ismim Gözde .22yaşındayım, veteriner teknikeriyim .2 yıllık deneyimim var kurumunuzda çalışmak çok isterim. istanbul(arnavutköy-başakşehir)kocaeli illerinde çalışsabilirim.

  3. Et Teknikerliği Bölümünde 2020 Kpss Önlisans Türkiye 7. siyim .. Birçok sektörde çalıştım diksiyonu düzgün takım çalışması ve yöneticilik becerisi gelişmiş birisiyim . Et ve Süt Kurumu ve Et ve Balık Kurumunda Çalışmak için bütün şartlara sahibim .
    0507 641 26 40 ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*