Esnaf Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ozel-lokman-hekim-esnaf-hastanesi

Esnaf Hastanesi İş Başvuru Formu

Esnaf Hastanesi İş Başvurusu yaparak Esnaf Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Esnaf Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALIM

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastane’sin de personel seçme sürecinin amacı; açık pozisyonlara kurum kültürüne uygun, işin gerekliliklerine adapte olabilecek adayı bulup kuruma dahil etmektir. İşe alım aşamasında önemli olan açık pozisyonlara aday bulmak değil ‘doğru işe doğru eleman’ almaktır.
Bu anlamda işe alım sürecimizde aday havuzumuzda müracaatı bulunan kişilerin başvuruları titizlikle incelenmektedir.
    
    Özgeçmiş taramasında uygun bulunan adaylar ön görüşmeye davet edilerek işe alım sürecimiz başlatılmış olur. Bu görüşmede kişilere aday olduğu pozisyona göre beceri sınavları, kişilik ve yetkinlik testleri uygulanmaktadır.
    
    Ön görüşme sonunda uygun bulunan adaylar mülakata davet edilir. Yetkinlik bazlı gerçekleştirilen mülakatta kurumumuzun odaklandığı iki stratejik nokta bulunmaktadır;

– Aday yetkinliklerinin işe uygunluğu
– Adayın kurum kültürümüze uygunluğu
Mülakatta başarı gösteren adayımıza iş teklifi yapılarak sürecimiz tamamlanmış olur.

EĞİTİM YÖNTEMİ

İşe kabul edilen adaylarımız, istenilen amaç ve ulaşılacak sonuç bakımından hizmet öncesi oryantasyon (uyum) ve hizmet içi eğitimler alarak hastanemizdeki profesyonel hayatlarına adım atmaları sağlanmaktadır.

PERFORMANS VE KARİYER YÖNETİMİ

    Çalışanlarımıza beklentilerimizi açık ve net olarak tanımlayıp, gerçekleştirebilmeleri hususunda destek vererek, rota çizmelerine yardımcı oluruz.
Hastanemiz tarafından; çalışanlarımızın göstermiş olduğu performans doğrultusunda kariyer basamaklarını tırmanabilme imkânları tanınmaktadır.
Yeni oluşan sorumluluk pozisyonları için öncelikle hastane bünyemizde uygun yetkinlik ve yeterliliğe sahip çalışanlarımız değerlendirilmeye alınmaktadır.

ÜCRET YÖNETİMİ

    Kurumumuz da kişinin yetkinlikleri, görev yeri ve alacağı sorumluluk düzeyi gibi kriterlerin harmanlayarak oluşturulduğu bir ücret skalası mevcuttur. Pozisyonu için belirlenmiş maaş bedeli iş teklifi esnasında ilgili adayımıza bildirilir.

Açık Pozisyonlar

RADYOLOJİ TEKNİSYENİ – TEKNİKERİ – 2 Personel

Son Başvuru Tarihi: 31.12.2014  ilgili Kişi:  İnsan Kaynakları Birimi

HEMŞİRE – 5 Personel

Son Başvuru Tarihi: 31.12.2014   ilgili Kişi: İnsan Kaynakları Birimi

GÜVENLİK – 2 Personel

Son Başvuru Tarihi: 31.12.2014   ilgili Kişi: Güvenlik Sorumlusu

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. merhaba adım yasemin izmir eşref paşa hastanesinde hasta kayıt personeli olarak çalışmış bulunmaktayım iş arıyorum tbbı sekreterlik sertifikam var telefon numaram 0553 249 45 88

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*