Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Hakları

Erzurum Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Erzurum iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Kocaeli, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Erzurum Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Erzurum Belediyesi Erzurum il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Erzurum Belediyesinin mevcut belediye Başkan Mehmet SEKMEN ’dir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Erzurum Belediyesi, Erzurum ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Erzurum ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Çalışma Koşulları

Erzurum Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek Molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Erzurum Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Erzurum Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Erzurum Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

  • Erzurum Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Erzurum Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Daha fazla Erzurum iş ilanı için Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*