Ersoy Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Ersoy Hastanesi personel alımı yapacak!

Ersoy Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Ersoy Hastanesi’ni gücünden güç alabilirsiniz. Ersoy Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ersoy Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ersoy Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ersoy Sağlık Grubu, ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinerek, 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de poliklinik olarak kurulmuş ve ilk hastasını kabul etmiştir. Bölgesinde, hastaların yoğun olarak tercih ettiği sağlık kurumu olmayı başarıp büyüyerek; 1997 yılında Sultanbeyli Ersoy Hastanesi olarak hasta kabulüne devam etmiştir.

2005 yılında Maltepe’de Denge Zayıflama Merkezi olarak ikinci merkezimiz kurulmuş, konsepti ve hitap ettiği kitle olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda hızla büyüyerek, önce Denge Tıp Merkezi sonrasında ise 2012 yılında Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlık grubumuzun üçüncü ve en büyük hastanesi olan, Kurtköy Ersoy Hastanesi; modern mimarisi, uzman hekim kadrosu, sağlıkta hasta odaklı kalite anlayışı, modern tıbbi cihaz ve donanımları ile Kurtköy Ersoy Hastanesi Mayıs 2013’te hasta kabulüne başlamıştır.

Günümüz yoğun çalışma temposunda, işçi güvenliği ve sağlığı git gide daha çok önem kazanmıştır. İşçi güvenliği ve sağlığı konusuna devletimizin de verdiği önem göz önüne alınarak; bu alanda hizmet vermek amacıyla 2010 yılında sağlık grubumuza, Ersoy OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) Şirketimiz dahil olmuştur.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kalite Uzmanıİstanbul Anadolu Yakası
2Aşçı Yardımcısıİstanbul Anadolu Yakası
3Estetisyenİstanbul Anadolu Yakası
4Anestezi Teknikeriİstanbul Anadolu Yakası
5Gece Amiriİstanbul Anadolu Yakası
6Acil Tıp Teknisyeni/Paramedikİstanbul Anadolu Yakası – Pendik
7Güvenlik Görevlisiİstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası – Sultanbeyli
8Şoförİstanbul Anadolu Yakası – Pendik
9İnsan Kaynakları Uzmanıİstanbul Anadolu Yakası – Pendik
10Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul Anadolu Yakası – Maltepe

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*