Erciyes Anadolu Holding A.Ş İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Erciyes Holding personel alımı ve iş başvuru formu

Erciyes Anadolu Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde! Erciyes Anadolu Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler Erciyes Anadolu Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir.

Erciyes Holding hakkında

1957 yılında Kayseri’de bir mobilya atölyesinde kurulmuş ve ilerleyen yıllarda İstikbal, Bellona ve Mondihome olarak tanıyacağımız markalar Boydak Holding ismi arkasında kurulmuştur. Mobilya sektöründe gösterdiği başarıyı diğer sektörlere de taşımayı hedefleyen dev firma bu doğrultuda 1974’te HES Kablo A.Ş firmasını kurmuş ve sonraki süreçlerde tekstilde Boyteks, enerjide Boyçelik, lojistikte Boytrans gibi şirketlerine hayat vermiştir. Boydak Holding 2019 yılında isim değiştirerek Erciyes Anadolu Holding olarak anılmaya başlanmıştır.

Erciyes Anadolu Holding İşe Alım Süreci

Erciyes Anadolu Holding işe alım süreci şu şekilde işlemektedir:

  • Özgeçmiş Değerlendirme
  • Prensip Bazlı Mülakat
  • Test ve Envanter
  • İş Teklifi

Firma, başvuran adayların özgeçmişlerini, belirlenen nitelikler ve iş tanımına göre ilk değerlendirmeye almaktadır.

Mülakatlarda belirli bir prensibi bulunan firma Güven Ver, Kalpleri Kazan, Sonuç Üret, En İyisi Ol, Müşterini Anla, Geleceği Yakala, Anlam Kat, Rehberlik Et ve Güçlendir oluşan prensip setine dayanarak uygun adaylar ile, ilgili bölüm yöneticileri ile beraber prensip bazlı mülakatlar yapmaktadır.

Mülakatlardaki testler ise şu şekildedir:

Genel Yetenek Testi

Job Fit + Persona Envanteri veya LEIT Liderlikte Duygusal Zeka Envanteri

Yabancı Dil Testleri veya

Değerlendirme Merkezi Uygulamasından oluşan değerlendirme araçları

Erciyes Anadolu Holding ücret ve yan haklar

Firmanın ücret ve yan haklar politikasının amacı, çalışanlarımızın toplam gelirlerinin güncel ücret piyasasına göre belirlenmesini sağlamaktır.

Firma çalışanlarına sağlık veya özel sağlık sigortası, araç tahsisi & akaryakıt desteği, mobil telefon & şirket hattı desteği gibi yan haklar ile markalarının ürünlerinden indirimli yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Erciyes Anadolu Holding iş başvuru formu

Erciyes Anadolu Holding https://www.erciyesanadolu.com/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar# adresinden açık pozisyonlara bakılabilir ve iş başvuru formunu buradan gerçekleştirebilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul Asya Başvur
Bilgi Teknolojileri Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Network Güvenlik UzmanıKayseriBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*