Enka Holding İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Enka Holding Personel Alımı İş Başvuru Formu ve İlan Bilgileri

Şüphesiz Ülkemizde İnşaat ve Mühendislik Sektörü denince akıllara gelen ENKA Holdingde kariyer adımlarını tırmanıp yüksek kaynak ve hak ettiğiniz ücretle çalışıp yaşamınızın diğer bölümlerini ENKA Holding bünyesinde geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

GELİN KARİYERİNİZİ BERABER GELİŞTİRELİM !

Çeşitli ülkelerde en büyük ve en karmaşık projeleri tasarlar, inşa eder ve sürdürürüz. Biz her bir projeyi ENKA’nın üstlendiği ve çözüme kavuşturduğu küresel bir zorluk olarak görürüz. Bu yüzden ENKA çalışanları karmaşık projelerin güvenli bir şekilde ve en yüksek kalite ile yürütülmesini sağlamak amacıyla bugün kullanılan araçların ve sistemlerin geliştirilmesinde etkili olmuşlardır.

Bireysel olarak takım çalışmasına değer veriyorsanız ve kariyerinizde ilerlemek ve ENKA’nın proje icrasını yeni bir düzeye taşımasına katkı sağlamak istiyorsanız kariyerinizi birlikte geliştirmek için bize katılın.


Misyonumuza inanın, Vizyonumuzu paylaşın, ekibimize katılın !

ENKA, yarım yüzyıldan fazla bir süredir mühendislik ve inşaat sektöründe rekabet etmektedir. Cesur taahhütler yapmak için adanmışlığımız, zorlukları yenme gücümüz ve arzumuz büyümemizi tetiklemiş, müşterilerimizi güçlendirmiş ve faaliyet gösterdiğimiz ülkeleri ileriye taşımıştır. En karmaşık güçlüklerin üstesinden gelmenin ve zorlu projeleri tamamlamanın tek yolunun yüksek potansiyele sahip ekiplerle birlikte çalışmaya bağlı olduğuna inanmaktayız. Biz, 60 yılı aşkın süredir yaptığımız gibi başarımızı ve büyümemizi sürdürmek için her zaman yetenekli insanları aramaktayız ve yüksek potansiyele sahip ekip üyeleri keşfetmekteyiz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
GenelTürkiye GeneliBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*