Emaar Gayrimenkul İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Emaar Gayrimenkul İş Başvuru Formu

2006. Gayrimenkul geliştirmede küresel bir lidere yakışır şekilde, şirketin Türkiye pazarındaki ilk projesi, Türkiye’nin ilk tam entegre planlı topluluğu olan iddialı Toskana Vadisi projesiydi. Toskana Vadisi projesinin ilk iki etabı sahiplerine teslim edildi ve 2009 yılında konut sakinleri projede yaşamaya başladı. Emaar’ın Türkiye’deki ikinci projesi olan Emaar Square, şehrin Anadolu yakasındaki Çamlıca semtinde yer alıyor. 66.000 metrekarelik bir arsa üzerinde geliştirilmekte olan Emaar Square, yaklaşık 1.000 konut, 48.000 metrekare ofis alanı, beş yıldızlı The Address Hotel, 150.000 metrekarenin üzerinde brüt kiralanabilir alana sahip bir alışveriş merkezi olmak üzere toplam 150.000 metrekarelik bir alana sahip olacak. Merkezi açık meydan, su altı hayvanat bahçesi ve eğlence ve dinlenme merkezleri. Emaar, sadece konut değil, aynı zamanda turizm ve eğlence, alışveriş merkezi geliştirme ve perakende ve ticari kiralama sektörlerindeki yatırımları da içeren gelecekteki projeleri ile mükemmellik ile Türkiye pazarında yüksek katma değer yaratan uzun vadeli bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. Tüm yaşam tarzı projelerinin hedefi olmak.

 

KARİYER

Çalışanlarımız başarımızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Emaar olarak, çalışanlarımıza eşit fırsatlar sunan bir işveren olmaktan gurur duymakla birlikte, gücümüzün çeşitlilikle artırılabileceğine inanıyoruz. Görevimizin çalışanlara kendilerini gösterebilecekleri fırsatlar sunan bir çalışma ortamı yaratmakla bitmediğinin, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini de kapsadığının farkındayız.

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties PJSC

Bir İşveren Olarak Emaar
Tarih yazabilmek için, eksiksiz planlama yapmaya, daha yaratıcı düşünmeye ve her zamankinden çok daha büyük bir özveriyle çalışmaya hazır bir ekibe ihtiyacınız vardır. Dünyanın dört bir köşesini aradık ve alanlarında en iyi kişileri bir araya getirdik. Biz Emaar’da çalışanlarımıza değer veririz ve en iyileri işe aldığımızdan emin olmak isteriz. Çok başarılı ve hızla büyüyen bir kuruluşta çalışmanın heyecanını ve zorluklarını sevecek, müşteri odaklı bir şirkette müşteri hizmetlerinde mükemmelliği hedefleyen, istekli, enerjik, esnek takım oyuncuları arıyoruz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Departman Asistanı Engelli Adayİstanbul
Asya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*