Elvan Çikolata İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Elvan Grup İş Başvurusu

Elvan Çikolata, Türkiye’nin önde gelen çikolata ve tatlı üreticilerinden biridir. Şirket, 1952 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve günümüzde birçok farklı ülkede hizmet vermektedir.

Elvan Çikolata, çikolata, bisküvi, lokum ve diğer tatlı ürünleriyle müşterilerine lezzetli ve kaliteli alternatifler sunar. Şirket, üretim sürecinde en kaliteli malzemeleri kullanır ve geleneksel yöntemleri modern teknolojilerle birleştirir.

Elvan Çikolata’nın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürünleri arasında fındık ve karamel dolgulu çikolatalar, trüf, bitter çikolatalar, fındıklı bisküviler, lokumlar ve daha birçok lezzetli tatlılar yer alır. Ayrıca, özel günlerde ve sezonlara göre özel olarak tasarlanmış çikolata kutuları ve hediye sepetleri de sunar.

ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş İK POLİTİKALARI

Şirketin insan kaynakları politikaları ise 6 ana başlık altında toplanmış durumdadır:

  • Verimlilik
  • Nitelikli işgücünü gruba kazandırma
  • Çalışanları geliştirme
  • Organizasyonu sistematiğe etmektir.
  • Adil ücretlendirme
  • Çalışanların bağlılığını ve motivasyonunu muhafaza etmek

Staj İmkânları:

Elvan Akademi: Yaz dönemi stajyerlerden 20 kişi seçilerek 10 gün şirket içi eğitmenler tarafından eğitime tabi tutulurlar.10 gün uygulama stajı yapmaktadırlar

Yaz dönemi stajı: Üniversite öğrencilerine staj imkânı tanımaktadır. Staj yaptığı departmanda eğer kadro ihtiyacı varsa iş teklifi yapılıyor yoksa özgeçmişi daha sonra ihtiyaç halinde değerlendirilmek üzere saklanıyor.

Lise stajyeri: Lise stajyeri prensip olarak kabul edilmemektedir. 

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Üretim Vardiya MühendisiSakarya
Arifiye
Mağaza Satış Elemanı Mecidiyeköy / Fatih / Kağıthane Bölgesiİstanbul Avr.
Şişli
Kağıthane
Mağaza Satış ElemanıSultangazi / Gop / Arnavutköy Bölgesiİstanbul Avr.
Sultangazi
Arnavutköy
İhracat Satış Uzman Yardımcısıİstanbul
Avr,
Mağaza Satış ElemanıÜmraniye / Sultanbeyli Bölgesiİstanbul
Asya
Ümraniye
Sultanbeyli

12 yorum

  1. Sizinle çalışmak istiyorum (sakarya/arifiye).işime sımsıkı sarılan hastalıkda dahi işimi ihmal etmeyen ve düzenli çalışma prensiplerine bağlı birisi olarak kendim sizlerle çalışmaktan onur duyarım. Umarım olumlu dönüş yaparsınız.arz ederim.

  2. Benim ismim raifealtinay iş arıyorum çok ihtiyacım var kızıma bisiklet almak istiyorum kendi kazancımla Allah’ım her darda olana yardım etsin inşallah her iş arayana rabbim yardım etsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*