Elit Çikolata İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Elit Çikolata personel alımı ve iş başvuru süreci

Şirket bünyesinde üretim, kalite, satın alma, pazarlama ve ihracat, insan kaynakları departmanında çok sayıda beyaz ve mavi yakalı personel çalıştıran Elit Çikolata sürekli olarak personel alımı yapmaktadır. Şirket, bünyesinde çalışan ve çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine iş ilanları ile personel alımı yapılmaktadır.


Elit Çikolata hakkında

Elit Çikolata ve Şekerleme San. A.Ş., 1924 yılında “Elite Çikolata, Meyveli Şeker ve Karamela Fabrikası” adı altında İstanbul’da kuruldu. İlk yıllarda pastacılık grubunda üretim yaparken, zamanla perakende ürünlerini de portföyüne ekledi. Bugün Elit Çikolata, çikolata kaplı draje çeşitlerinden madlen çikolatalara, spesiyal çikolatalardan tablet çikolatalara, bonbon şeker çeşitlerinden pastacılık ürünlerine kadar, çikolatanın hemen her çeşidinden oluşan dev ürün yelpazesiyle, Elit ustalığını 90’a yakın ülkede çikolata ve şekerleme severlere sunmaktadır. Benzersiz lezzetini, üretiminde kullandığı hammadde kalitesi ve titiz servis anlayışıyla Elit Çikolata, ustalığını gururla geleceğe taşıyor.

Elit Çikotala’da personel hakları

Elit Çikolata maaşları şirket içerisindeki çalışanların yapmış oldukları işe göre ve görev tanımına göre değişmektedir. Şirket aynı zaman da satış teşkilatında olanlara prim ödemesi yapmaktadır. Elit Çikolata çalışanlarını aynı zamanda sosyal imkanlarla desteklemektedir. Elit Çikolata yıllık olarak performansa ve enflasyona bağlı olarak ücret artışları yapmaktadır.

Elit Çikolata çalışma ortamı

Elit Çikolata çalışanlarına rahat ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedeflemektedir. Tüm çalışanlarına eşit fırsat eşitliği sunmakta olan bir şirkettir. Şirket içinde çalışanlar, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın herkese eşit oranda fırsat eşitliği sunmaktadır.

Elit Çikolata Kariyer


Elit Çikolata iş ilanlarını takip ederek size uygun olan açık iş pozisyonuna iş başvurusunda bulunabilir yada açık pozisyon yok ise genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Elit Çikolata İnsan Kaynakları yapılan başvuruları kabul etmekte ve açık pozisyonlara uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. Elit Çikolata insan kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Araştırma Geliştirme / Arge Uzmanıİstanbul (Avr.) Esenyurt
2Makine Mühendisiİstanbul (Avr.)
3Yazılım Geliştirme Uzmanıİstanbul (Avr.)
4Lojistik Uzmanıİstanbul (Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*