Dentaş Kağıt Sanayi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Dentaş Kağıt Sanayi personel alımı ve iş ilanları

Dentaş kağıt sanayi personel alımı yapmaya devam ediyor! Personel alımı yapmak isteyen dev firma çeşitli yerlerden iş ilanlarını kabul etmeye devam ediyor. Sizde işe alım süreci hakkında bilgi almak ve iş başvuru formuna nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için makaleye göz atabilirsiniz.

Dentaş Kağıt Sanayi hakkında

Dentaş Kağıt Sanayi; 1941 yılında başlayan ve kurumsal ilkelerle yönetilen Abalıoğlu Holding AŞ iştirakidir. Kuruluşu 1972 yılına dayanan şirketin viyol olarak adlandırılan kalıplanmış selülozik ambalaj tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirleyen Dentaş Kağıt’ın bünyesinde, Türkiye’de Denizli ve Aksaray’da bulunan 2 tesisin yanı sıra, Romanya’da SC Dentas Romania SRL unvanlı tesisi bulunmaktadır.

Dentaş Kâğıt Sanayi A.Ş. insan kaynakları politikası

Dentaş Ambalaj’da, İnsan Kaynakları Müdürlüğü stratejik bir rol üstlenmektedir.  Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip, şirketin stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Dentaş Ambalaj’ın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.

Dentaş Kağıt Sanayi işe alım süreci

Dentaş Ambalaj’da İnsan Kaynakları Müdürlüğü işe alım sürecini şu şekilde sıralamaktadır:

♦ İhtiyaç duyulan pozisyonun görev tanımının ve profilinin belirlenmesi,

♦ Mevcut veri tabanımız ve ilgili kişilere ulaşarak aday araştırma,

♦ Aday araştırma sürecinde yeterli sayıda aday profiline ulaşılamadığı takdirde elektronik ortamda ve/veya gazete ilanı yöntemini izleme,

♦ Aday görüşmeleri ve uygun aday seçimi,

♦ Uygun adayların bilgileri ve görüşme raporlarının sunumu,

♦ Son aşamaya kalan adayların teklif sürecinden önce referans kontrolü,

♦ İhtiyaç duyduğumuz takdirde teklif aşamasının yürütülmesidir.

Dentaş Kağıt Sanayi iş başvurusu

Alımlarını ülkemizin birçok şehrinden yapacak olan Dentaş işe alım sürecini açıkladı. Dev firmanın işe alım süreci şu şekilde işlemektedir:

•             GENEL BAŞVURU

•             SATIŞ TEMSİLCİSİ

•             KAĞIT SATIŞ SORUMLUSU

Dentaş Kaağıt Sanayi iş başvurusu

Dentaş Kağıt Sanayi iş başvurularını https://www.dunapack-packaging.com/tr/tr/kariyer/ şu adres üzerinden değerlendirmektedir. İş başvurunuzu bu adres üzerinden yapmanız gereklidir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kepçe OperatörüDenizli
2Kalite Güvence ElemanıAksaray
3Bakım MühendisiAksaray

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*