Maya Göz Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Maya Göz Hastanesi İş İlanları ve Başvurusu

Maya göz Hastanesi kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümesine devam etmektedir. Bu durum sunduğu sağlık hizmetlerinin hem daha gelişmiş hem de sorunsuz olmasına yardımcı olmaktadır. Bu hareketli yapısı yeni personellere olan gereksinimlerini de ortaya çıkarmaktadır.

Özel bir sağlık kuruluşu olan Maya göz Hastanesi bunları karşılamak üzere gerekli ilanları vermektedir. Bunlar her alım ilanında farklı pozisyonlara yönelik olabilir. İş için bunları değerlendirmeyi düşünüyorsanız, düzenli olarak takip ederek aradığını fırsatları bulmanız mümkündür.

Maya göz Hastanesi Hakkında

2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir.

5000 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 5 adet ameliyathanesi, tek ve çift kişilik özel odaları, ücretsiz otoparkı, kafeteryası, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, doğal alan ve mescidi ile hizmet vermektedir.

Hafta içi her gün ve Cumartesi günü;

  • Glokom
  • Katarakt
  • Kornea-Konjonktiva ve Kontak Lens
  • Oküloplasti
  • Refraktif Cerrahi – Excimer Laser
  • Refraktif Cerrahi- Diğer Uygulamalar
  • Retina
  • Şaşılık ve Çocuk Göz Hastalıkları

Tıbbi birimlerinde; Katarakt (fako) ve Excimer Laser uygulamaları başta olmak üzere, glokom, retina dekolmanı, vitroretinal cerrahi, oküloplastik cerrahi, gözyaşı kanal tıkanıklığı, şaşılık ameliyatları vb. Konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz.

Maya göz Hastanesi İş İlanları

Maya göz Hastanesi özel bir hastanedir. Dolayısıyla yayınlamış olduğu ilanlara kariyer platformları üzerinden ulaşılabilir. Hepsi farklı dönemlerde verilebileceği düzenli bir şekilde kontrol etmek, sorunsuz çözümler almanıza yardımcı olur. Böylece başvuru hemen yapılabilir.

Çevrimiçi kariyer platformları, bu yüzden sürekli değerlendirilmelidir. Başvuru işlemleri de ilanın açıldığı platform üzerinden yapılır.

Maya göz Hastanesi Açık Pozisyonlar

Maya göz Hastanesi sadece tıbbi kadrolarına yönelik değil, destek ya da idari alanlara yönelik de alımlar gerçekleştirebilmektedir. Dolayısıyla alım yapılan geniş bir pozisyon aralığı vardır. İlanları sık sık kontrol etmek, size uygun olanları keşfetmenize yardımcı olur.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Anestezi TeknikeriAnkara
2Ön Muhasebe GörevlisiAnkara (Çankaya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*