Dell İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dell

Dell İş Başvuru Formu

Dell İş Başvurusu yaparak Dell’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dell iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

28 yılı aşkın bir süredir, Dell her yerde ülkeleri, toplulukları, müşterileri ve insanları hayallerini gerçekleştirmek için teknolojiyi kullanma yönünde güçlendirmiştir. Müşteriler evde, iş yerinde, okulda veya dünyanın herhangi bir yerinde daha fazlasını yapmaları ve başarmaları için kendilerine yardımcı olacak teknoloji çözümlerini sağlama konusunda bize güveniyorlar. Öykümüz, hedefimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızın arkasındaki kişiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gelin Dell yolculuğunuz başlasın.

Teknolojimizi ilk kez kullanmış, konuşmacılarımızdan birinin sözlerinden veya dergide okuduğunuz bir yazıdan etkilenmiş olabilirsiniz ve Dell üzerinizde ciddi bir etki bırakmıştır. Bu bizim için de çok etkileyici. Kuruluşumuzda bir kariyer yapma isteğiniz bizi çok memnun etti. Hedeflerimize ulaşmak ve dürüst davranarak kazanmanın vurgulandığı kültürümüzü paylaşmak için sizin gibi yetenekli ve istekli insanlara ihtiyacımız var. Dell’de bir pozisyona başvurmak için aşağıdaki adımları izleyin ve hayal bile edemeyeceğiniz yollarla gelişmeye hazır olun.

Size uygun açık pozisyon bulmak için tıklayınız.

1 yorum

  1. Merhaba İsmim Nil, Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Aynı zaman 3 Mayıs’a kadar da AIESEC İzmir Şubesi’nde Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesiyim.

    Sizleri rahatsız etmemin sebebi ise; uzun zamandır firmanızı takip ediyorum ve uygun olduğu takdirde ise Pazarlama departmanınızda yer almaktan fazlasıyla mutluluk duyacağımı belirtmek isterim. Eğer böyle bir boşluk var ise hemen CV mi gönderebilirim?

    Olumlu ve olumsuz geri dönütleriniz için teşekkürler,
    İyi çalışmalar..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*