DeFacto İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Defacto Personel Alımları

2003 senesinde kurulan Defacto, ilk mağazasını bundan bir yıl sonra açmıştır. Kısa sürede bulunduğu sektörde lider markalar arasında girmiştir. Günümüzde ülke içi ve ülke dışında 352 mağazası ile geniş bir ağ bulundurmaktadır.

Hızlı büyümesinin bir sonucu olarak yurt dışı pazarına da açılan Defacto, bu kapsamda ilk mağazasını 2012 yılı içinde Kazakistan’a açmıştır. Bunun haricinde günümüzde Rusya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan, Fas, Arnavutluk, Irak Mısır ve daha birçok ülkede toplam 62 mağazası vardır.

Defacto İş Başvuru Formu

Dedacto her yıl çok sayıda iş başvurusu almaktadır. Kurum gereksinimleri doğrultusunda bunları online olarak yayınlamaktadır. Ancak farklı dönemlerde olması nedeniyle iş başvurusu yapmak isteyenlerin düzenli şekilde takip etmesi gerekir. Eğer açık bir ilan kapanmışsa, müracaat işlemleri yapılamayabilir.

Defacto büyümesini devam ettirmek, müşterilere kesintisiz hizmetler sunabilmek için iş alımları yapmaktadır. Bunlar online sistemler üzerinden adaylarla paylaşılmakta olup kontrol edilerek başvuru işlemleri yapılabilir.

Defacto İş İlanları

Defacto Kariyer.net üzerinde görülebilen çok sayıda açık pozisyona sahiptir. Bunlara iş başvurusu aynı yerden, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Adayların bunun için öncelikle bir hesaba sahip olması gerekir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra özgeçmiş doldurulur. Daha önce hazırlamışsanız sadece güncellemeniz gerekir. Ardından tüm pozisyonları değerlendirebilir, size en uygun görünene başvuru yapabilirsiniz.

Bunun ardından tek yapmanız gereken beklemektir. Eğer başvurunuz pozisyon ile uyumluysa kısa süre içinde sizinle irtibat kurulabilir. Ardından da mülakat bilgileri aktarılır.

Defacto Açık Pozisyonlar

Defacto tarafından açılan pozisyonlar, iş arayan insanlara büyük fırsatlar sunmaktadır. Bunlar Türkiye kapsamında olduğu için yaşadığınız yere göre değerlendirmeniz gerekir. Ayrıca her biri belirli koşulları, şartları gerektirebilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Planner – Women Planning Unitİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
2Ürün Yönetimi Sistem Geliştirme Uzmanıİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
3Net Developer (Remote) Uzaktan Çalışmaİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
4Dijital Pazarlama Uzmanıİstanbul (Avr.)
Şişli
5Multichannel Pricing Specialistİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
6Yurtdışı Finans Operasyonları Uzmanıİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
7CEO Office Strategy Specialistİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
8Mağaza MüdürüDiyarbakır
9Senior CEO Office Strategy Specialistİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
10Buyer – Denimİstanbul (Avr.)
Küçükçekmece
11Kıdemli ABAP Yazılım Uzmanı (Uzaktan Çalışma)İstanbul (Avr.)
12Mağaza Müdürü (İstanbul Canpark Avmİstanbul (Asya)
Ümraniye
13Genel Muhasebe Uzman Yardımcısıİstanbul (Avr.)
Bağcılar
14Makam Şoförüİstanbul (Asya)
15E-Mail Pazarlama Uzmanıİstanbul (Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*