DeFacto İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Defacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi Hakkında;

Defacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi Hakkında

2003 senesinde kurulan ve 2004 senesinde ilk mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Ülkemizde’de hazır giyim ve moda sektörünün önder markaları içinde yerini aldı. Bugün yurt arasında ve yurt haricinde toplam  352 mağazası ile sektörde Ülkemizin’de etkinlik yayınlayan en büyük ikinci firma olarak yoluna devam ediyor. Her sene en az 500.000 iş başvurusu alan ve 40% büyüyen DeFacto, 2016 yılı itibariyle genel merkezde 1000’in üzerinde, Ülkede ve yurt haricinde ise toplam 9.000’den fazla kişiye kariyer fırsatı yaratıyor.

Kısa zamanda edinmiş olduğu tecrübe ve süratli büyüme ivmesi, DeFacto’nun yurt dışı pazarlara açılmasını teşvik etti. Kurulduğu günden beri global moda markası olma vizyonuyla hareket eden DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtı.

DeFacto bugün Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de birer olmak üzere toplam 62 mağazanın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına müsait koleksiyonlar hazırlıyor. Ayrıca tasarım ürünlere ayrıca inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaya devam ediyor.

Ulaşılabilir moda endüstrisinin öncü oyuncularından kabul edilen DeFacto mağazalarıyla 50 ülkede, e-ticaret ile de 100 ülkede etkinlik göstermeyi hedefliyor.

DeFacto’da Kariyer

2018 senesinde 16.000 çalışan sayısına ulaşacak,

Merkez Müdür ve Yönetici kadrosunun %57’si içeriden atanan,

Merkez kadro için işe alımlarda kadronun %32’si yeni mezun olan,

2016 senesinde elde ettiği  “Great Place to Work” ödülüyle taçlanan DeFacto’da; 

Mutluluğu önemseyen, sadece mutluluk için çalışan bir ekip ve Mutluluk Müdürü var… +1 mutluluk!

Kadrolu spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli ömür danışmanı ile sıhhatli bir yaşam var… +1 sağlık!

Hobilerinizi geliştiren, destekleyen ve Mutluluk Elçisi olarak katkı sağlayabileceğiniz kulüpler var… +1 yaşam!

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve fikirlerinizi önemseyen bir Inovateam var… +1 yaratıcılık!

DeFacto’lu Olmak; 

Esnek Çalışma Saatleri: Sabah 07:00-09:00 saatleri içinde giriş, akşam 17:00-19:00 saatleri içinde çıkış ile bütün genel merkez mensupları emek harcama saatlerini kendisi belirleyebiliyor.
Servis: İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasını kapsayan birçok noktası için geniş bir servis ağı hizmet veriyor.
Mutlu Cuma: Tüm genel müdürlük çalışanlarına Cuma sabahları açık büfe kahvaltı sunuluyor. Hafta içi her gün ise güne güzel bir başlangıç için sandviç, poğaça ve açma benzer biçimde kahvaltılıklar ikram ediliyor. Ayrıca her gün saat 16:30’da tatlı ve meyve şeklinde ara öğün atıştırmalıklarıyla sağlıklı beslenme destekleniyor. Çok iyi Bakıyor

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler;

Müzik, Tiyatro, Dans, Sosyal Sorumluluk, Fotoğrafçılık, Gezi, Satranç Kulüpleri ve Tenis, Kürek, Futbol, Aikido, Yoga benzer biçimde spor aktiviteleri, ustalaşmış eğitmenler ve danışmanlar tarafınca ücretsiz olarak veriliyor.
Alanında uzman kişiler tarafınca verilen, genel katılıma açık seminerler ve haftalık olarak tüm çalışanlarla paylaşılan şahsi gelişimi destekleyici makaleler & pratik ömür önerileri ile çalışanlar kendini geliştirme fırsatı buluyor. Ayrıca koçluk eğitimleriyle geliştirilen kıdemli yöneticiler, çalışanlara mentorluk yaparak kariyer gelişimlerine katkı sağlıyor.
Ayrıca genel merkezde Yaza Merhaba, Yılbaşı, Sevgililer Günü, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Dünya Mutluluk Günü ve BBQ benzer biçimde özel konseptli birçok eğlenceli parti düzenleniyor.

Mutluluk Alanları;

Açık hava mini golf sahası, Langırt, Bilardo, Masa tenisi, Play Station oyun alanları ile emek verme stresinden uzaklaşıp eğlenceli molalar verilebiliyor.
Konforlu ve donanımlı spor salonumuzda kadrolu spor eğitmeni ile kişiye hususi egzersiz programları yapılmasının yanı sıra, hafta içi de muayyen günlerde crunch ve pilates dersleri düzenleniyor. Spor salonunda giyinme odaları, duş kabinleri ve spor öncesi veya daha sonra lüzumlu olabilecek tüm malzemeler bulunuyor.
Masa başı çalışma sebebiyle kaslar ve sinirler üstünde oluşan gerilimin rahatlamasına yardımcı olmak için aroma terapi yağlar ve dinlendirici müzikler eşliğinde profesyonel uzmanlar tarafından masaj hizmeti sunuluyor.
Özel Akdeniz konsepti ile tasarlanan kış & yaz bahçelerimiz ve restoranımız ile öğle yemeği ve dinlenme aralarında keyifli zaman geçirilebiliyor.

Mutlu Kadın Hareketi;

Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi (WEP) Prensiplerini imzalayan DeFacto, hanım çalışanlarına pozitif yönde ayrımcılık konusunda öncü uygulamalarıyla dikkat çekiyor.
Kadınlar için genel merkezde parasız manikür ve kuaför olanakları, doğumdan sonrasında fazladan üç ay parasız izin, anne baba koçluğu, okulun ilk günü ve karne günü izni benzer biçimde uygulamalarla başta anneler olmak suretiyle bütün hanım çalışanlar iş hayatında daha sevinçli çalışabiliyor.
Ayrıca tüm genel merkez mensubu bayanlar, ayda bir defa kendi seçtikleri bigün “Home Office” emek harcama fırsatıyla kendini daha iyi hissedip, özel hayatına da zaman ayırabiliyor.

Sosyal Sorumluluk;

Gönüllülük esasıyla kurulan Sosyal Sorumluluk Kulübü ile (Mutluluk Elçileri Grubu), şu ana kadar AKUT Arama Kurtarma Derneği, Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi  (GETEM) , Ülkede Omurilik Felçileri Derneği (TOFD), Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)  ve Ülkede Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) benzer biçimde kurumlarla birçok proje gerçekleştirildi. 588 kişi ile toplamda 1653 saat gönüllü çalışma meydana getiren kulübümüz, yeni projeler için heyecan duyarak çalışmalarına özveri ile devam ediyor.

Her geçen gün yeni takım arkadaşlarıyla ekiplerimizin büyümesi bize heyecan veriyor.

DeFacto’ya +1 değer katarak, geleceğe bizimle depar atmak için iş fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Buradan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Müşteri Danışmanıİstanbul AsyaBaşvur
Müşteri Danışmanı Part Timeİstanbul Avrupa Başvur
Müşteri Deneyim Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Mağaza Yerleşimi Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Müşteri DanışmanıElazığ Başvur

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*