Danone İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Danone iş İlanları ve Personel Alımı

Sevilen ürünlerle bilinen Danone iş ilanı yayınlamaya başladı. Danone yönetiminin yeni hedefi istihdamı arttırmak. Danone insan kaynaklarının yayınladığı ilana göre Danone personel alımı yapacak. İş başvurularını kabul edeceğini belirten Danone çalışmak isteyen ve iş arayan adayların İş başvuru formlarını doldurmalarını beklemektedir.

Danone hakkında

Danone olarak, mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonu üzerinde kurulan ve sağlık odaklı benzersiz ürün portföyü sunan dev firma, markalarıyla dünya genelinde 120’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 2.000’den fazla çalışanı ile Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarında doğumdan yaşlılığa kadar insan hayatının tüm evrelerini kapsayan ürünleri ile topluma fayda sağlamayı hedeflemektedir.

Danone İnsan kaynakları politikası

Süt ve sütlü ürünler alanında faaliyet gösteren Danone 1998 yılından bu yana tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. İnsan sağlığına katkı sağlamak adına çalışmalar yapan ve her gün daha fazla insana yarar sağlamaya çalışan Danone, 50 bini aşkın satış noktası ile tüketicilerin kolay ulaşabilir markası olmuştur. Çiftçilerin gelir kaynaklarından birisi olan Danone 81 ilde ürünlerini pazarlamaktadır.

Lüleburgaz Fabrikasında kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve yenilikçi süt ürünleri üretmekte; Her eve tutku, her gün pazarda lider şirket olma hedefine ulaşma tutkusu ile Danone değerlerinin ve şirket kültürünün sürdürülebilir olması için atılan en büyük adımlardan biridir. Çünkü Danone’ nin görüşüne göre, Danone’ nin gelişimi ve güçlendirilmesi öncelikle çalışanların yetkinliklerinin geliştirilmesi yoluyla mümkündür.

Danone Personel Alımı ve İş Başvurusu

Danone insan kaynakları kendisini insanlığa sağlık yetiştiren bir kurum olarak tanıtmakta ve bu politikada sürdürülebilir bir çalışma hayatı sunmaktadır.  Çalışanlarına birçok esneklikler tanıyan Danone Ofis çalışanları dışında esnek çalışma saatleri ile evden çalışma olanağı da sunmaktadır. Personellerinin sosyal ve iş yaşamlarını düzenleyen ve koruyan Danone elemanlarına sağlıklı bir çalışma hayatı sunmaktadır.

Danone İş Başvurusu

Danone firmasına iş başvurusu yapmak için çeşitli kariyer sitelerini kullanabilir ve bu sitelerden açık iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Material Planning Specialistİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
İstanbul (Asya)
Ataşehir
2Indirect Purchasing Specialist (Project Based)İstanbul (Asya)
Ataşehir
3Marketing Department Assistantİstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)
4Registration and Complaint SpecialistKırklareli
Lüleburgaz
5Talent Attractiveness&Employer Branding Specialistİstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)
6Customer Service SAP Executive (Project Based)İstanbul (Avr.)
Beşiktaş
İstanbul (Asya)
Ataşehir
7Brand Manager (Aptamil)İstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)
8HR Data and Reporting Specialist Temporaryİstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)

Daha Fazla Danone İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

DANONE YURT DIŞI İŞLERİ İÇİN ALTTAKİ LİNK İ TIKLAYINIZ.

DANONE WORD JOBS

12 yorum

  1. 14 yıldır ulusal zincir,yerel zincir,mağazalarında güçlü firmalarda satış temsilcisi,süpervizör,bölge sorumlusu olarak görev yaptım ege&akdeniz olarak tüm müşterileri tanıyor ve tanınıyorum ailenizin içinde yer almak başarılarımı sizinle kuvvetlendirmek isterim.
    Teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*