Çiçek Sepeti İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Sizde ÇİÇEK SEPETİ kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

Hakkımızda;

Bizim ülkemizde e-alışveriş sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2006 senesinde kurulan ÇiçekSepeti, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yanı sıra bünyesine katmış olduğu elektronik, ev & ömür, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor & outdoor, hobi, pet shop, ve takı & aksesuar şeklinde farklı kategoriler altında da yüzbinlerce ürünü müşterilerine sunuyor.

350+ çalışanı ve 10.000+ tedarikçi ağından oluşan büyük bir ekiple operasyonlarını yürütmekte olan ÇiçekSepeti, bir teknoloji firması olarak gün geçtikçe gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, Ülkemiz’deki başarı hikâyesini internasyonal alanda da “LolaFlora” markasıyla sürdürmekte olup başta Meksika olmak suretiyle pek oldukca farklı ülkede hizmet veriyor.

Hediyelerde öncü bir teknoloji firması olarak vizyonumuz, e-ticarette öteki sektörlere öncülük etmektir. Bu vizyonla milyonlarca insanı gülümsetiyoruz! 2006 yılında Emre Aydın tarafından kurulan CicekSepeti.Com, 10.000’den fazla satıcı ve 7/24 müşteri desteğiyle aynı gün teslim edilen en geniş çiçek ve hediye seçeneklerini tek bir deneyim arasında sunuyor. CicekSepeti.Com, SimilarWeb verilerine gore dünyanın en büyük ikinci oyuncusundan 4 kat daha fazla ziyaretçisiyle en oldukca ziyaret edilen çiçek ve armağan sitesidir. CicekSepeti, Ülkemizde’de 70’den fazla şehri kapsamanın yanı sıra internasyonal markası LolaFlora ile İspanya, Meksika ve Kolombiya’yahut genişledi. LinkedIn Türkiye Yetenek Ödülleri 2019’da En İyi İşveren Markası seçilmekten ötürü fazlaca sevinçli ve gururluyuz! İstanbul merkezli genç, çevik, kendini işine adamış ustalaşmış bir ekibiz. Ancak çalışkan değil, bununla birlikte zeki işçiler olan; Müşterilerimiz için doğru işleri yapmanın yanı sıra işleri doğru halde yapmayı bilen. Üstelik aynı anda hem internasyonal pazarlara adım atarken aynı zamanda iç pazarda daha da büyürken yolculuğumuzda heyecanlı bir bölümün eşiğindeyiz. Her vakit dünyayı değiştiren teknolojiyi yaratma tutkusu ile birinci derslik profesyoneller arıyoruz… Tarih meydana getiren ve bugünü dönüştürürken geleceği deşifre eden teknoloji… Takımdaki konumunuz veya unvanınız mutlaka, işinizin sorumluluğunu tam olarak üstlendiğinizde, işinize katkıda bulunacak yeni fikirleriniz olduğunda duyulacak ve sonuçları derhal görebildiğiniz için işinizin her dakikasından keyif alacaksınız. Zaten heyecanlı mısın? O biçimde sizi daha yakından tanımak isteriz!

Açık Pozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Linki
Çözüm Merkezi Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Müşteri Hizmetleri Eğitim ve Gelişim Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Bölge Sorumlusuİstanbul Avrupa İzmir AnkaraBaşvur
İş Geliştirme Asistanıİstanbul Avrupa İzmir AnkaraBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*