Carrefoursa İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Carrefoursa;

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin mensubu bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 senesinde İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğan ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonrasında Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ek olarak Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona haiz olan CarrefourSA, gelişme ve değer yaratma potansiyeli olan bütün projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve kıymet yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

Carrefour Grup bugün 30 ülkede, 12.300 mağazası ve 350 bin mensubu ile Avrupa’nın bir numaralı perakende zinciridir.
YÖNETİM EKİBİ Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

AçıkPozisyonlar;

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
Depo ElemanıTürkiye GeneliBaşvur
KasiyerTürkiye Geneli Başvur
MuhasebeciTürkiye Geneli Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*