Bosch İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Bosch iş ilanları ve personel alım süreci

Bosch personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Bosch  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Bir dünya markası olan Bosch personel alımları yapmaya devam ediyor. İşe alım süreci hakkında bilgi almak ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı öğrenmek için aşağıda yer alan makalemize göz atabilirsiniz.

Bosch hakkında

Yıllık cirosu 3,330,421,710 Tl bulmasıyla Fortune 500’de 35.sıraya yerleşerek kendi rekorunu kıran dünya markası Bosch, Robert Bosch GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart’ta kurulmuştur.

Bosch personel alım şartları

Bosch eğitim seviyesinde şart aramakta ve işe alacağı personelin lise ve üzeri eğitim seviyesinde olmasına özen göstermektedir. Fakat nadiren ilk okul mezunlarına da iş olanakları sağlamaktadır. En azından bosch markasının merkezinde olmasa bile alt bayilerinde birçok iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Bosch işe alım süreci nasıl gerçekleşiyor?

1. Bosch’ un kendi kariyer sayfası üzerinden sana uygun olan pozisyonu bul.

2. Online başvurunu yap.

3. Doğrulama yanıtını kontrol et.

4. İşe alım sürecine katıl.

Bosch insan kaynakları politikası

Farklı fikirlere, dile ve kültüre sahip birçok insanı kendi çatısı altında birleştirmeye özen gösteren dev firma, eşit fırsat kapısı sunmakta ve herkese açık olduklarını vurgulamaktadır

Bosch İş başvurusu

Personel alımlarındaki yerinizi almanız için Bosch şirketi hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız, şirket temelini bilmeniz mülakatlarında size avantaj sağlayacaktır.  Bosch iş ilanları olarak birçok ilde iş ilanı yayınlamaktadır. İş ilanlarına ulaşmak için Bosch’un kendi kariyer sitesine ulaşmanız ve kendinize ait bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.  

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Yazılım ve Otomasyon MühendisiBursa
2Otomasyon ve Elektrik Tasarım MühendisiBursa
3Yazılım Geliştirme Mühendisi- Oms MühendisiBursa
4Ar-Ge Tasarım MühendisiBursa
5Akıllı Başlangıç ​​İş AnalistiBursa
6Tesis Makine MühendisiBursa
7Öğrenme ve Gelişim UzmanıBursa
8Endüstri mühendisiBursa
Nilüfer
9Ürün KontrolörüBursa
Nilüfer
10Proses Geliştirme Mühendisi Özel ProseslerBursa
Nilüfer
11Proje Yönetimi Satın AlmaBursa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*