Borusan Otomotiv İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Borusan Otomotiv Hakkında

Borusan Otomotiv 1984 senesinde 47 kişilik bir ekip eşliğinde, BMW distribütörü olarak kurulmuştur. Kurulduğu senede 16 otomobil, 2 tane de motosiklet satışı yapmıştır. Günümüzde ise Land Rover, Jaguar, Mini ve MBW gibi değerli markaları bünyesine bulunduran tesislere sahiptir. Birçok yeniliği ülkemize kazandırmış olup ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bu durum hitap ettiği bölgenin genişlemesine de yardımcı olmaktadır. Başarılı yatırımlarla bu yönde ilerleyen firma, süreci desteklemek için işe alımlar da gerçekleştirmektedir. Bunları planlı bir şekilde, ihtiyaçları ve gelecekteki büyüme hedefleri kapsamında sağlamaktadır.

Borusan Otomotiv İş Başvuru Formu

Borusan iş ilanlarını kendi platformu üzerinden yayınlamaktadır. Buraya careers.borusan.com üzerinden erişim yapmak mümkündür. Siteye girdiğiniz sadece en üstte, ortada bulunan iş ara butonuna tıklamanız gerekir.

Ardından yalnızca açılan ilanlar incelenmelidir. Bunlar farklı pozisyonlara yönelik açılmış olup başvurmak isteyenlerin bilmesi gereken her bilgi yer almaktadır. Müracaat etmek istiyorsanız herhangi birine tıklamanız, şimdi başvur dedikten sonra hesabınıza girmeniz gerekir.

Hesabınız yoksa bir tane hemen açmanız mümkündür. Sonrasında işe başvuru kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Borusan Otomotiv İş İlanları

Borusan Otomotiv iş ilanlarını sadece kendi platformu aracılığı ile duyurmamaktadır. Bunun haricine Kariyer.net üzerine de hala açık olan ilanlarını görmek mümkündür. Eğer bunları incelerseniz size hitap edenleri bulabilir, kısa sürede başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu çevrimiçi işlemler ardından beklemeniz yeterlidir. Kurumun insan kaynakları yetkileri sizi uygun bulması halinde mülakata katılım için çağıracaktır.

Borusan Otomotiv Açık Pozisyonlar

Borusan Otomotiv’de işe başlamak istiyorsanız güncel iş ilanlarını düzenli şekilde takip etmeniz gerekir. İlanlar her yıl aynı dönemler geldiğinde verilmediği için düzenli inceleme bu nedenle şarttır. Ardından başvuru yapmadan sizinle ne kadar uyumlu olduğuna bakılmalıdır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Mc Parça Satış Danışmanıİstanbul (Avr.)
Satış Danışmanıİstanbul (Avr.)
Kredi ve Sigorta Ürün Yönetimi Yetkili Uzmanıİstanbul (Asya)
Satış Destek Sorumlusuİstanbul (Tümü)
BMW Geniusİstanbul (Tümü)
Mini Digital Marketing Senior Specialistİstanbul (Avr.)
Kullanılmış Oto Satış Destek Sorumlusuİstanbul (Tümü)
Yeni Nesil Servisİstanbul (Tümü)
Adana
Ankara
Satışta Kariyer Yoluİstanbul (Tümü)
Adana
Ankara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*