Şen Piliç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ŞEN PİLİÇ PERSONEL ALIMI, İŞ İLANLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Şenpiliç kendi bünyesinde hem yetiştirmek hem de ilgili pozisyonlarında yöneticilik yapacak personel alımları yapmaya devam ediyor. Türkiye merkezli bir gıda firması olan Şenpiliç açık pozisyonlarında birçok farklı kanaldan ve sürekli olarak duyurmaktadır.

Şenpiliç Hakkında

Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş., Türkiye merkezli bir gıda şirketidir. 1978 yılında faaliyetlerine başlayan firma, Haşim Gürdamar tarafından kurulmuştur. İlk adı Şen Tavuk olan firma et üretimi yapmakta ve merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Şirketin, Söğütlü ve Kadirli’de kesimhane, Sakarya ve Adana’da canlı üretim tesisleri ve Adana’da yem fabrikası bulunmaktadır. 2020 yılı itibarı ile Şenpiliç, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi şirketi listesinde 66. sıradadır.

Şenpiliç İş İlanları

Personel, eleman, işçi alımı ilanlarına yapılan başvurular yine şirketin insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmekle birlikte ayrıca bölge müdürlüklerine yapılan başvurular için de belirli mezuniyet şartları gerektirmektedir. Fakat mavi yaka kesimi içinse mezuniyet derecelendirmesi istememektedir. Şenpiliç’in iş başvuru süreci ise şöyledir:

  • Kişilik envanteri testi
  • Genel yetenek
  • Mülakat

Şenpiliç İş Başvuru Formu

Şenpiliç iş başvurularını 2 yoldan da değerlendirebilmektedir. İlk yol çeşitli kariyer sitelerinden başvurabileceğiniz Şenpiliç ilanları için siteye üye olmalı ve özgeçmiş bilgilerinizi doldurmalısınız. 2. yol ise kendi kurumsal sitesi üzerinden Şenpiliç ilanlarına başvurabilirsiniz. Sitenin insan kaynakları bölümünde ulaşabileceğiniz açık pozisyonlar, mavi ve beyaz yakalı olarak ayrılmış durumdadır.

Şenpiliç’te Staj İmkânları

Şenpiliç; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere staj imkân sunmakta ve kendi bünyesindeki ilgili departmanlarda değerlendirmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
İç Denetim Yetkilisi / Yetkili Yardımcısıİstanbul
Asya
Üretim YöneticisiOsmaniye
Veteriner HekimAdana
Satış YetkilisiTrabzon
Finansal Analiz ve Raporlama Yetkilisiİstanbul
Asya
Satış YetkilisiGaziantep
Muhasebe Yetkilisi/Yetkili YardımcısıSakarya
Genel Muhasebe Yetkilisiİstanbul Asya
Ataşehir
Satış YetkilisiSakarya
Satış YetkilisiKonya
Satış YetkilisiKırklareli

11 yorum

    • İstanbul yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim disiplinli elim seri dir lütfen zor durumdayım

  1. İstanbulda yaşıyorum satış temsilcisiyim zonguldaklıyım biraz daha yakın olmak istiyorum istanbuldan sıkıldım ortaokul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var tel 0535 372 05 56

  2. Sayın Şenpiliç Yetkilisi
    Hayatıma disiplin ve saygıyı ilke edinmiş birisi olarak sizinle aynı şartlar doğrultusunda gerekli özveri disiplin saygı hastalığımda dahi işimi ihmal etmeyen birey olarak sizinle çalışmak benim için onur olacaktır.olumlu dönüşünüz olabilirliğini düşünerek saygılarımı arz ederim.

  3. Slm merhaba senpilicte çalışmak istiyorum canlı aski bölümünü istiyorum daha önce çalıştım senpilicte tercubeliyim canlı askıda çalıştım daha önce acil işe ihriyacim var durumum çok kötü evliyim bilgilerimi arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*