Bereket Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Aydem Bereket Enerji:

Türkiye’de enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımımız ve ilkleri hayata geçirme azmimizle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 40 yılı aşkın köklü tarihimizde olduğu gibi bugün de 12 bin çalışanımızla topluma ve çevreye duyarlı duruşumuzla her zaman insanı merkeze alarak çalışıyoruz. Bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyoruz.

Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çalışırken yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyor; hidroelektrik, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretiyoruz.  Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz.

Bu yıl çalışan markası alanında hayata geçirdiğimiz projelerle bir ilki gerçekleştirdik. İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programda, Türkiye’de 11 grup şirketiyle Great Place to Work Sertifikası almayı başaran ilk firma olduk.  Başarılarımız bununla da sınırlı kalmadı, Nisan ayında da Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katılarak 8 şirketimizle birlikte yine bir ilke imza attık ve En İyi İşverenler Listesi’ne girdik. Şeffaflık, takım ruhu ve güven kültürü kriterlerine göre “Harika Bir İş Yeri” olarak sertifikalandırılmaktan gurur duyuyoruz.

Açık pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.)(Şişli) Denizli, İzmirBaşvur
Eğitim Yöteicisiİstanbul Avr. Şişli Başvur
S-Enerji Kış Dönemi Staj Programı İstanbul(Avr.)(Şişli) Denizli, İzmir Başvur
İç DenetçiİzmirBaşvur

10 yorum

  1. ben 15 yıldır eskavatör operatörüyüm E+G belgem var çalıştım yerler GAMA holding rusya. MUAMMAR ARABİ yabancı firma libya, AİMKLŞ azerbaycan devleti yabancı firma altın madeni, SUMMA holding güney amerika venezuela, ARSEL BİTİ ortak işi pırojesi libya 0539 2674863

  2. mrb oto elektrık klıma ıs makınası elektrıkcısıyım sızınle daha once calıstım tekrar calısmak ısterım sızden ayrılma sebebım yurt dısına cıkmaktı tekrara calısmak ısterım uygun ıse

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*