Bera Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

BERA HOLDİNG A.Ş.
5 Mayıs 2017 tarihinde Türk Ticaret Kanunu’na uygun olarak ticari unvan değişikliğine gidilmiş ve holdingin ismi Bera Holding A.Ş. olarak tescil edilmiştir.

Daha önce KOMBASSAN olarak bilinen holding artık BERA holding olarak faaliyet göstermektedir. Grubumuzun yeni Yönetim Kurulu, 2018 yılında Holding Genel Kurulunda yapılan seçimle belirlenmiştir.

Yönetim olarak yeni vizyonumuzun yol göstericiliğinde; Anadolu Sermayesi’ nin en büyük ve en güçlü modeli olan Bera Holding’i ana faaliyet alanlarında küresel liderliğe taşımak hedefindeyiz. Misyonumuzdan aldığımız güçle; ortaklarımıza, hissedarlarımıza tedarikçilerimize, çalışanlarımıza özetle tüm paydaşlarımıza gurur duyacakları bir gelecek inşa etmek amacındayız. Bu yeni hedeflere yelken açarken gurubumuza ait tüm markaların değerlerini güçlendirmek, geleceğe güvenle bakmak ve karlılığımızı maksimize etmek için gayret sarf edeceğiz. Yönetim Kurulu olarak kollektif aklın ışığında, biz merkezli ve şeffaf bir dönüşüme liderlik edeceğiz.

Bilindiği üzere grubumuz, kuruluş aşamasındaki yapısı ile ülkemizin ve hatta dünyanın en büyük, tabana yayılmış en geniş çok ortaklı sermaye modellerinden biridir. Kuruluşunda; inanç değerlerimize, vatan sevgisine, ülkemizi kalkındırma arzusuna dayanan yüksek idealler vardır. Bu sermaye yapımız, holdingimizin bütün şirketlerini ‘ortaklarımızın malı’ olarak görmemizi, ‘emanetin kutsiyeti’ bilinciyle de yolumuza büyük bir aşkla devam etmemizi sağlamaktadır. Başka bir ifadeyle, bizim görev ve sorumluluklarımız; mülkiyeti şahıslara veya ailelere ait şirketlere ve işletmelere göre daha kapsamlı, daha zor, vebali daha büyük görev ve sorumluluklardır.

İşlerimizi yürütürken, ortaklarımızın, hissedarlarımızın ve tüm toplumun bizden beklentilerinin farkındayız. Tüm paydaşlara karşı sorumluluğumuzu daima hatırda canlı tutarken, istihdam ve katma değer sağladığımız ülkemize karşı da sosyal sorumluluklarımızı diri tutmaya devam edeceğiz.

Yapmakta olduğumuz ve yapacağımız işlerin, sadece bütçe ve rakamlardan ibaret olmadığının bilinci içerisindeyiz. Geçmişimizden edindiğimiz 30 yılı aşkın tecrübeye dinamizmi, genç enerjimizi katarak önemli dönüşümlerin liderliğini yapmak azmindeyiz. Anadolu insanımızın kuruluş aşamasındaki ulvi niyetleri, baki duaları 2023-2073 hedeflerinde yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Bu manevi temeller, her zaman diri tuttuğumuz ahlaki ilkelerimizin ve bize büyük heyecan veren ideallerimizin de ilhamını oluşturmaktadır. Başta yönetim kurulumuz olmak üzere tüm çalışanlarımız ile birlikte bu vizyonu yaşatmanın ve sürekli kılmanın çabası içerisinde olacağız.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Dış Ticaret Stajyeri Afyon(Emirdağ) Başvur

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*