Batıgöz Sağlık Grubu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Batı Göz Sağlık Grubu

2004 Yılında İzmir Çankaya’da kurulan Batı Göz Sağlık Ülkemizde göz ve göz hastalıkları konusunda ki tıbbi gelişme ye ayak uyduran hastane bugün. Doğu Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere bölgesel bir kitleye hitap etmektedir.

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Batı Göz

Alanında uzman hekimleri ve personelleri ile Avrupa standartları kalitesinde hizmet veren Batı Göz, alanında son teknolojiyi takip ederek uygulamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı merkezlerine hasta odaklı hizmetleri vardır.

İzmir içerisinde 2004 senesinde kurulan Batı Göz, kaliteli hizmetleri ile büyümesini her geçen gün sürdürmektedir. İzmir’de Çankaya, Balçova ve Şirinyer’de, İstanbul’da Altunizade’de, Manisa ve İskenderun’da bulunmaktadır.

Yurt dışında da merkezleri olup bunlar Azerbaycan, Hollanda, Ukrayna ve Romanya ülkelerine bulunmaktadır. 17 farklı branş dalında hizmet vermekte olup, yatırımları ile büyümesine devam etmektedir.

Batı Göz İş Başvuru Formu

Batı Göz sadece Türkiye’nin farklı noktalarında değil, dünyada da değişik yerlerde şubelere sahiptir. Bunların hepsi gelişimlerini sürdürmekte olması sebebiyle yeni işe alımlar, yılın farklı zamanlarında yapılmaktadır ve ilanlar herhangi birinde olabilir.

İş arayanlara büyük olanaklar sunan bu ilanlara başvuru online platformlar üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Adaylar bulunmadıkları bir şehirdeki ilana başvuru yapabilir. Ancak bu durumda gidebileceğini bir ön yazı halinde karşı tarafa iletmesi gerekir.

Batı Göz İş İlanları

Batı Göz özel bir hastane olduğu için ilanları Kariyer.net gibi platformlar üzerinden görülebilmektedir. Söz konusu adreste hala güncel olan duyurular vardır. Dolayısıyla adaylar bunları takip ederek, gerekli başvuruyu sağlayabilir.

Eğer bir üyeliğiniz yoksa ilk olarak açmanız gerekir. Aksi durumda başvuru yapılamamaktadır. Bu işlem oldukça kısa olup sonrasında özgeçmiş güncellemeniz yeterlidir.

Batı Göz Açık Pozisyonlar

Batı Göz yapı olarak geniş bir kapsama sahiptir. Bu bakımdan gereksinimleri yılın farklı zamanlarında, farklı pozisyonlara yönelik olabilir ve bunlar medikal kadrolarla sınırlı değildir. Zira destek, idari konumlara da alımlar gerçekleştirilebilir.

İlanları her gün takip etmek, size uygun fırsatları keşfetmenize yardımcı olabilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Genel Başvuruİstanbul (Tümü)
Hatay
İskenderun
İzmir Konak
Manisa
Genel Başvuru (Batman)Batman
(Arapça) Uluslararası Hasta Uzmanıİstanbul (Asya)
Bilgi Teknolojileri Saha Uzman Yardımcısıİzmir
(Almanca) Uluslararası Hasta Uzmanıİstanbul (Asya)
HemşireHatay İskenderun
İzmir
Manisa
İstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*