Başkent Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2024

Başkent Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

23 Şubat 2007’de vatandaşların hizmetine giren Başkent Hastanesi bu avantajıyla alanında en son teknolojiye, ekipmanlara sahiptir. Hastalara güvenli, hızlı ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmakta olup bu konuda sertifikaları da bulunmaktadır.

Ana binası 13.000 metrekare kapalı alana sahip olup 126 yatağı vardır. Bunun haricinde 44 yataklı Çekmeköy Diyaliz Merkezi de yer almaktadır. Ankara haricinde Antalya, Adana, Konya, İstanbul ve İzmir illerinde de şubeleri vardır.

Mobil uygulaması olan Başkent hastanesi böylece hastalara iOS ve Android cihazlar üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Böylelikle kolay bir şekilde randevu oluşturma, tahlil sonuçları görme gibi seçenekler sunmaktadır.

Başkent Hastanesi İş Başvuru Formu

Başkent Hastanesi yakın bir dönemde kurulmuş olsa da gelişmesini, büyümesini her gün devam ettirmektedir. Bu kapsamda yeni personel alımları da ihtiyaçları, ileriye yönelik planları kapsamında verilmektedir.

Bunlar gereksinimleri çerçevesinde olduğu için yalnızca tıp ile ilgili meslekler bulunmamaktadır. Aynı zamanda idari ve destek ekipleri de alınmaktadır. Dolayısıyla düzenli olarak kontrol etmek, bilgi ve yetkinliklerinize uygun seçenekleri size sunabilir.

Başkent Hastanesi İş İlanları

Başkent Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanlarına kendi sitesi üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Bunun için sadece resmi sitesindeki insan kaynaklarına girmek gerekir. Ardından insan kaynakları linkine tıklanırsa açık pozisyonların hepsi görülebilir.

Buradan başvuru da yapılabilir. Bunun için incele dedikten sonra yönlendirildiğiniz sayfadaki genel nitelikleri okumanız, ardından da altta bulunan başvur üzerine tıklamanız yeterlidir.

Başkent Hastanesi Açık Pozisyonlar

Başkent Hastanesine online olarak yapılan iş başvuruları ardından uyumlu olan kişiler mülakat için çağrılmaktadır. Bunun için bilgilerinizle uyumlu bir ilana müracaat etmeniz yeterlidir. İnsan kaynakları yetkilileri inceledikten sonra sizinle iletişime geçecektir. Aktif ilanlar mevcut olup ilgilenenler için fırsatlar sunulmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Diyaliz Teknikeriİzmir
2Göz Hastalıkları Uzmanıİzmir
3Pediatri Uzman Hekimiİzmir
4Radyoloji Uzman Hekimiİzmir
5Ebeİzmir
6Patoloji Teknikeriİzmir
7Acil Tıp Teknisyeni Attİzmir
8Ameliyathane Hemşiresiİzmir
9Hemşireİzmir
10Ameliyathane Teknikeriİzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*