Puma İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Puma Hakkında

Neredeyse 70 yıldır, PUMA, gezegendeki en hızlı atletler için hızlı ürünler geliştirmektedir. 120+ ülkedeki 13.000 çalışanımız her gün, spor ve moda dünyasını ileriye taşıma kapasitesi olan ikonik ayakkabı, kıyafet ve aksesuarları ortaya çıkarmak için HIZ & RUHUMUZ ile bir araya geliyor.

PUMA dünyası, Futbol, Koşu, Antrenman, Egzersiz, Golf, Motor Sporları ve Rihanna gibi ikonlar ile tasarım birlikteliklerine kadar uzanıyor. Ancak nerede olursanız olun, ister sahada, ister koşu pistinde veya sokaklarda, PUMA’nun dokunuşu, spor, moda ve kültüre getirdiğiniz inkâr edilemez neşe ve heyecanda anında hissedilir. PUMA Grubu, PUMA, Cobra Golf ve Dobotex markalarının sahibidir ve merkezi Herzogenaurach, Almanya’dadır.

PUMA Misyonu

Dünyadaki en hızlı marka haline gelmek yalnızca bir misyon ifadesi değil, zamanın ötesini keşfetmeye ve şekillendirmeye kararlı bir şirket kültürü için temel bir prensiptir. HER ZAMAN DAHA HIZLI konumlanma sloganımız ile hareketle, tutkumuz, dünya rekorları, ikonik atletler ve spor ve modaya getirdiğiniz inkâr edilemez PUMA dokunuşu ile tüm dünyanın dikkatini üzerimize toplamaktır.

Kimleri arıyoruz

PUMA’da hızlı hareket ederiz, ama PUMA’nın kurucusu Rudolf Dassler’in de söylediği gibi, PUMA ruhunu arkamızda bırakırsak, hız hiç bir şeydir. Bugün bizi yönlendiren işte bu aynı HIZ & RUH ve adaylarda aradığımız bu, spor ve modayı ileriye taşımamızda bize yardımcı olmayı istemeleri.

Sıra dışı düşünceyle iyi bir iş sergileyen kendi kararlarını verebilen (inisiyatif alabilen) ve tutkulu çalışanlar burada başarılı olmaya yatkındır. Ama her şeyden önemlisi, bir takım oyuncusu olmalısınız.

Merkezimizdeki 44’ten fazla ülkeye mensup çalışan kadromuz ile, tüm dünyadan en iyilerin ilgisini çekiyoruz ve iş dünyasındaki en güçlü yetenek geliştirme programlarından birine sahip olduğumuz için gururluyuz. Siz de dinamik ve güçlendirici bir iş çevresinde kariyerinizi hızlandırmak istiyorsanız, bize HIZINIZI & RUHUNUZU gösterin ve aklımızı başımızdan alın.

Başvuru İpuçları

Demek, PUMA’ya başvuru yapmaya karar verdiniz. Harika, çok heyecanlandık. Küçük bir tavsiye ister misiniz? Kurucumuz Rudol Dassler, hepimizin hızlı hareket etme kabiliyeti olduğunu ama PUMA ruhunu geride bırakırsak, hızın hiç bir şey olduğunu söylerdi.

Adaylarımızda aradığımız şey işte bu aynı HIZ & RUH. PUMA’da başarılı olmamıza yardımcı olmak için, günlük işimize rehberlik yapmak için basit değerleri de aklımızda tutuyoruz. Bunlar bizi performansımızda AZİMLİ, sportmen mirasımızda ENERJİK, takım ruhumuzda BİRLİKTE ve bireysel yetenek ve tecrübelerimizi her zaman masaya getirmemizi sağlamak amacıyla BİZ olmamız için teşvik ediyor.

Söylediğimiz gibi, basit, ama aynı zamanda oldukça motive edici. Artık bizim hakkımızda biraz daha bilgi sahibisiniz, biz de sizin hakkınızda bilgi sahibi olmayı dört gözle bekliyoruz.

Başvuru İpuçları

Konu bizi etkilemeye geldiğinde, zor bir ekip değiliz ama talepkarız. En başarılı adaylar, PUMA’ya sağlayacakları potansiyel etkileri ile ilgili açık bir bakış açısına sahip motive edici bir kişilik ve yetenekleriyle öne çıkarlar. İşte başvuru yaparken üzerinde düşünmeniz gereken bir kaç soru:

  • Neden siz? Bizi bu pozisyon için en iyi aday olduğunuza ikna edin.
  • Sizi eşsiz kılan nedir? Karakter özelliklerinizin size nasıl özel yaptığınızdan bahsedin.
  • Neden PUMA? Bizi sizin için en iyi işveren yapan nedir?
  • PUMA’da başarılı olmak için sizce ne yapmak gerekir? Sizi sürüden (diğerlerinden) ayıran nedir?

Son olarak, eğer bizimle görüşmek için davet edilirseniz, PUMA’da her günün rahat Cuma olduğunu unutmayın, yani rahatlayın ve takım elbise ve kravatınızı evde bırakın.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanı 212 AVMİstanbul Avrupa
2Supervisor İstanbul Cevahir AVMİstanbul Avrupa
3Supervisor İstanbul Marmara Forumİstanbul Avrupa
4Mağaza Müdürü (İstanbul Anadolu Yakası)İstanbul Avrupa
5Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Marmara Parkİstanbul Avrupa
6Mağaza Görsel Sorumlusu İstinye Parkİstanbul Avrupa
7Mağaza Müdürü (İstanbul Avrupa Yakası)İstanbul Avrupa
8Satış Danışmanı – Ankara Puma MağazalarıAnkara
9Satış Danışmanı Antalya TerracityAntalya
10Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul İstinyeparkİstanbul Avrupa
11Supervisor – İstanbul Marmara Forumİstanbul Avrupa
12Supervisor İstanbul İstinye Parkİstanbul Avrupa
13Satış Danışmanı – İstanbul İstinye Parkİstanbul Avrupa
14Satış Danışmanı – Avrupa Yakası Puma Mağazalarıİstanbul Avrupa
15Satış Danışmanı Anadolu Yakası Puma Mağazalarıİstanbul Anadolu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*