Ayhanlar Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ayhanlar-holding

Ayhanlar Holding İş Başvuru Formu

Ayhanlar Holding İş Başvurusu yaparak Ayhanlar Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ayhanlar Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Günümüzde ulusal ve uluslar arası bir çok başarılı projeye imza atarak taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan ve her projeden kazandığı deneyimle daha güçlü,daha verimli yarınları hedefleyen Ayhanlar HOLDİNG ‘in temelleri 1978 yılında bir aile şirketi olarak sayın Abdülkadir AYHAN tarafından atılmıştır. Bir aile iştiraki olan Ayhanlar HOLDİNG sektöre Gebze Muallim Köy sapağında Ayhanlar HOLDİNG ‘in bugün ki yeri olan arazi satın alınarak Blown Asfalt Fuel Oil Yakıt tesislerini kurarak girmiştir.

Köklü bir kuruluş olan Ayhanlar HOLDİNG yılların vermiş olduğu deneyimle günümüzde bünyesinde bulundurduğu şirketleri ile kaliteli,yenilikçi,teknolojiye açık, çevre ve insan sağlığına duyarlı hizmetler üretmektedir. Ayhanlar HOLDİNG günümüz Türkiye’sinde Grup Şirketlerinin faaliyetleri ile adından sıkça söz ettirmektedir…

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*