Avrupa Şafak Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Avrupa Şafak Hastanesi personel alımı

Avrupa Şafak Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Avrupa Şafak Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Avrupa Şafak Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Avrupa Şafak Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Avrupa Şafak Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa’da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

İnsan Kaynakları

Globalleşme olgusunun bir sonucu olarak insanın ön plana çıktığı yoğun rekabet ortamında, uzun ömürlü olmak isteyen işletmelerin, sadece teknolojik yeniliklere değil, aynı zamanda çalışanlardan daha etkin yararlanmaya önem vermeleri gerekmektedir. Günümüzde teknolojik buluşlardaki hızlı değişimlere ve hizmete yönelik ekonominin gelişimine bağlı olarak insan kalitesi, pazardaki rekabet açısından oldukça kritik bir noktaya gelmiştir.

Şafak Hastaneler Grubumuzda;

İnsan Kaynağının bu denli önemli olduğu göz önünde tutularak, çalışanlarımızın işe alımından eğitilmesine, performanslarının yönetilmesinden, adil bir ücret sistemi hazırlanmasına, kariyer planlarından örgütsel bağlılıklarına ve motivasyonlarından memnuniyetine kadar tüm çalışmalar detaylı şekilde planlanmaktadır.

İşe Alım Politikamız:

Yeterli ve uygun aday seçimini sağlamak amacıyla aday tespiti için, Şafak Grubu Hastaneleri’ne gönderilen başvuru formları, internet siteleri, gazete ilanı, personel temini konusunda danışmanlık yapan firmalar vb. Alternatifler İnsan Kaynakları Birimi tarafından kullanılmaktadır. Uygun bulunan özgeçmiş sahipleri İnsan Kaynakları Birimi tarafından sözlü veya yazılı yollarla mülakat için davet edilir.

Eğitim Politikamız:

Çalışanlarımızın Mesleki ve Kişisel Gelişimlerini sağlayacak her türlü eğitim talebi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alınır.Yıllık eğitim planlarımızla ve eğitim sonrası ölçümlerimizle verimliliğin arttırılması ve organizasyona katma değer sağlamak esastır.

Sosyal Haklarımız:

• Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz haftalık 45 saattir. 24 saat hizmet veren bir hastane olmamızdan dolayı idari bölümler dışındaki saatler vardiyalı çalışma düzenine göre belirlenebilir.
• Ücret: Personelimize piyasa ile uyumlu ücret skalalarımız doğrultusunda “Net” ücret bazında ödeme yapılır.
• Lojman: Bayan/Erkek ayırt etmeksizin ihtiyaç duyan tüm çalışanlarımız lojman imkanından yararlanabilir.
• Yemek: Öğle yemeği, vardiyalı çalışanlar için ise akşam yemeği ve sabah kahvaltısı tüm çalışanlarımız için ücretsizdir
• İzin Hakları: Tüm çalışanlarımız 4857 sayılı iş kanununda belirtilen tüm izin haklarına sahiptir.
• Çalışan Sağlık Hizmetleri: Çalışanlarımız ve yakınları hastanemizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
• İş Yeri Hekimi: Hastanelerimizde sadece çalışanların tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan iş yeri hekimimiz bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Muhasebe Uzmanıİstanbul (Avr.) Gaziosmanpaşa

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*