Autoliv  İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Autoliv Personel Alımı ve İş Başvurusu

Autoliv personel alımı yapacağını duyurdu! Sizde autoliv firmasına iş başvurusu yapabilir ve iş başvurusu için gerekli olan bilgileri aşağıdaki makalemizden okuyarak edinebilirsiniz.

Autoliv hakkında

Hava yastıkları, emniyet kemeri ve direksiyon simidi üreten Autoliv, bu üretmiş olduğu ürünleri otomobil markalarına satan dev bir firma olarak bilinmektedir.  Teknolojiyi takip etme ve kaliteye odaklanma isteği, Autoliv markasını dünya üzerinde lider bir marka haline getirmesiyle birlikte 65 yıldır üretimlerini sürdüren firma, otomotiv güvenliğinde yapılan teknolojik gelişmelerin hemen hemen hepsinden sorumludur. Autoliv ilk olarak 1953 yılında Lennart Lindblad tarafından faaliyete geçirilmiştir ve o zaman ki ismi Autoservice AB olarak üretimlerine başlamıştır. Aradan geçen 25 yıl sonrasında kurucu Lennart Lindblad 1977 yılında şirketteki görevini bırakmış ve emekli olmuştur.  1953 yılında şirketin kurulmasının ardından 1959 yılında yan kuruluş olan Gebrüder Lindblad Almanya’da faaliyete geçti. 1968 yılında ise şirketin ismi günümüzdeki isim olan Autoliv oldu.

Autoliv iş ilanları

Autoliv iş ilanlarını genel olarak bir iş platformu olan LinkedIn üzerinden yayınlamaktadır. Tüm açık iş pozisyonları için şartlarını LinkedIn üzerinden belirten dev firma, iş başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için LinkedIn üyeliği istemektedir. Firmanın açık iş pozisyonlarını bu sayfada görebilir ve online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Autoliv iş başvuru formu

Autoliv iş başvurusu için LinkedIn dışında kendi kariyer sayfasınıda ziyaret edebilir ve siteye üye olarak da açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Fakat Autoliv LinkedIn başvurularına öncelikli olarak değerlendirmekte ve dikkate almaktadır. Dilerseniz kariyer.net üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Autoliv insan kaynakları politikası

Autoliv insan kaynaklarının personel alımı yapacağını duyuran duyurusu aşağıdaki gibidir:

“Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 40.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik ekipmanları konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv ;”Yan darbelerde devreye giren hava yastığı” , ” Fiziksel özelliklere uyum gösteren hava yastığı”,  “Boyun kırılmalarını önleyen koltuklar” , “Mesafe kontrol radarları” gibi çok güncel ve endüstride ilk kez lanse edilecek projeler üzerinde halen yoğun olarak çalışmaktadır.”

Açık Pozisyonlar

Cv yolla Tıklayınız

PozisyonLokasyon
Process EngineerKocaeli
İstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*