AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Anel Grup Hakkında Kısa Bilgi:

ANEL GRUP

1986 yılında kurulan Anel Grup, merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan küresel bir MEP şirketidir. Grup, uluslararası havalimanları, tüneller ve demiryolları, teknolojik binalar, yollar ve altyapı, kültür ve spor tesisleri, veri merkezleri, endüstriyel tesisler, laboratuvarlar, ilaç endüstrileri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri için anahtar teslimi elektrik ve mekanik taahhüt hizmetleri gerçekleştirmektedir. konteyner terminalleri, limanlar, hastaneler vb. Anel, ENR’nin En İyi Uluslararası Müteahhitleri arasında yer almaktadır.

30 yılı aşkın bir süredir Anel Grup, 13.000.000 m2 üzerinde 200’den fazla projenin elektrik ve mekanik taahhüt işlerini 117.500.000 adam/saat ile tamamlamıştır.

Grubun Katar, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’da şubeleri bulunmakta ve 4.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Çalışanların %85’i yurt dışında çalışmaktadır. Devam eden projeleri ile Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dhabi) ve Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Anel Grup elektrik ve mekanik taahhüt ana faaliyet alanının yanı sıra işletme & bakım, orta ve alçak gerilim pano üretimi, yenilenebilir enerji, gemi elektrik & elektronik sistemleri ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet vermektedir.

İşe Alım ve Kariyer:

Kariyer sayfamızdaki ilanlarımız veya genel başvuru formu aracılığıyla bize ulaştırdığınız özgeçmişinizi inceliyoruz. Deneyimli veya yeni mezunsanız sizi aşağıdaki aşamalar bekliyor.

Başvurunuzu aldıktan sonra, özgeçmişinizi uygun bulmamız halinde sizi görüşmeye davet ediyoruz. Nasıl bir kariyer beklentinizin olduğunu ve sizinle hangi noktalarda işbirliği yapabileceğimizi konuşuyoruz. Bu görüşme bizim için de önemli ve heyecan verici bir adım.

Kültürümüzde Türk kahvesi önemli bir yer taşıyor, bu yüzden Türk kahvenizi nasıl içtiğinizi merak ediyoruz. Çünkü Türk kahvesi bizim için arkadaşlığı, samimiyeti sembolize ediyor. Ne de olsa bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var.

İşe alım kararlarımızın objektif olabilmesi için pozisyonun ihtiyacına göre farklılık gösteren kişilik envanteri, genel yetenek, İngilizce ve teknik sınavları uygulayabiliyoruz. Bizce işe alım, karşılıklı bir değerlendirme ve iki taraflı bir karar verme süreci. Bu nedenle, adaylarımızın da bizi doğru değerlendirebilmeleri için şirketin yapısını ve süreçlerini açıkça paylaşıyor ve ilgili kişilerle tanıştırıyoruz. İş ortaklığı birimi yetkinlik bazlı mülakatı, ilgili süreç sorumlusu ise teknik mülakatı gerçekleştiriyor. Farklı bakış açılarını da değerlendirebilmek için pozisyonun yan uzmanlık alanlarından sorumlularla da işbirliği yapıyoruz.

Çoklu değerlendirme ile, çalışma arkadaşlarınızın bakış açılarını ve iş yapış biçimlerini tanıma fırsatı sunuyoruz. Onlardan da yetkinlikleriniz ve işe uygunluğunuz ile ilgili görüşlerini bize iletmelerini bekliyoruz. Böylece, uzun soluklu ve verimli bir işbirliği için sağlam temeller attığımıza inanıyoruz.

Karşılıklı olarak olumlu geçen süreç sonunda size teklifimizi iletiyoruz.  Eğer o an için sizinle çalışma fırsatı yakalayamadıysak sizi olumlu aday havuzumuza alıp açılacak ilk pozisyonda sizinle tekrar iletişime geçiyoruz. Olumlu ilerleyemediğimiz durumda da geri dönüş yaparak sizi bilgilendiriyoruz.

Hoş geldiniz, Artık ekibimizin bir üyesisiniz! Başvuru formumuzdaki tercihinize uygun Türk kahvenizi hazırlıyoruz ve ilk iş gününüzde birlikte keyifle yudumlamak için sizi bekliyoruz!

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İnsan Kaynakları Uzmanıİstanbul(Asya)Başvur
Sözleşme Yöneticisi İş İlanları İstanbul(Asya) Başvur
STAJYER İstanbul(Asya) Başvur

2 yorum

  1. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum beton sektöründe 25 yıldır çalışıyorum iyi bir şekilde çalışırım verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım saygılar sunuyorum 05443208700

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*