Amcor Flexibles İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Amcor Flexibles İş Başvuru Formu

Amcor, küresel bir ambalaj şirketidir. Esnek ambalajlar, sert kaplar, özel kartonlar, yiyecek, içecek, ilaç, tıbbi cihaz, ev ve kişisel bakım ve diğer ürünler için kapaklar ve servisler geliştirmekte ve üretmektedir.

Amcor Flexibles , Ambalaj sektöründe 1800 ‘lü yıllardan beri faaliyet gösteren köklü geçmişi, 40’tan fazla ülkedeki 230 fabrikasındaki 47.000 çalışanı ile dünyanın önde gelen ambalaj üreticisidir.
Amcor bünyesinde bulunan Amcor Flexibles İstanbul, ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir. Yıllık cirosunun yarıdan fazlasını ihraç eden şirket, 400 kişiye yakın çalışan kadrosuyla sektörün lideridir.
Amcor İstanbul / Tuzla fabrikası, Gıda ambalajı üretimiyle elde ettiği satış cirosu ile Amcor ’un global ciro sıralamasında, AFEMEA bölgesinde ilk sıralarda yer almaktadır.
Üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen Amcor, çevre, iş sağlığı güvenliği, sürdürülebilirliği en yenilikçi ve teknolojik çözümlerle desteklemekte ve bu konularda uluslararası organizasyonlarla iş birliğini en yüksek seviyede gerçekleştirmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kimya Mühendisiİstanbul (Asya), Kocaeli
2Quality Technical Managerİstanbul (Asya), Kocaeli
3Hammadde Planlama Yöneticisiİstanbul (Tümü)
4Maintenance Executiveİstanbul (Asya)

2 yorum

  1. merhaba ben daha önce size bağlı olan ROTOPAŞ A.Ş de 9,5 yıl makina operatörü olarak çalıştım.ancak; alcan şirketi rotopaş’ı ülker şirketine sattığı için;ülker 2 yıl içinde kapattığı için;işten çıkarıldık.lise mezunuyum.şu anda rotopak’ta aldığım belge sayesinde 2,5 yıldır forklift operatörü olarak çalışıyorum;şu anda mutlu akü’de sözleşmeli forklift operatörü olarak çalışıyorum.fakat rotopak şirketinin verdiği eğitim,insana değer,terbiye v.s başka yerlerde bulamıyorum.arzu ederseniz kendimi ait hisettiğim;amcor bünyesinde çalışmak istiyorum.referans olarak rotopaş’tan şu anda sizde çalışan arkadaşlarım ve diğer çalışanlarınız ve yakup alioğlu,kurt kuruç.SAYGILARIMLA…

  2. tekrar merhaba iş başvurumda telefon numaramı yazmamışım (0506 635 99 49)e mail fazla kullanmadığım için telefonla ulaşırsanız memnun olurum.teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*