Amasya Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Amasya Belediyesi İş Başvuru Formu

AMASYA BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

Amasya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Amasya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Amasya, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin, gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Amasya Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Amasya Belediyesi Hakkında

Amasya Belediyesi Amasya il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Amasya Belediyesinin mevcut belediye başkanı Celal Köse’dir.

Amasya Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Amasya Belediyesi, Amasya ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Amasya ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Amasya Belediyesi Çalışma Koşulları

Amasya Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Amasya Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Amasya Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Amasya Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Amasya Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

  • Amasya Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Amasya Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Daha Fazla Amasya İş İlanı İçin Tıklayınız.

4 yorum

  1. Okul öncesi eğitimi çocuk gelişimi bölümü mezunu olup hem milli eğitim programı hemde turizm müdürlüğü personeli olarak iş ilanları istiyorum kısacası bana Özel iş lazım

  2. Amasyadan ev aldım oraya yerlesicem çocuk gelişimi mezunuyum ayni zamanda özel Güvenlik amirliği yapiyorum 4 yıldır amasya belediyesinde çalışmak istiyorum belediyeye ait cafe çay bahçeleri olur anaokulu olur temizlik olur belediyeye ait halk otobüsü bilet kesen yazaneler olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*