Alarko İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Alarko Holding Personel Alımı ve İş İlanları

1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından İstanbul’da bulunan ‘Bankalar Caddesi Vefai Hanı’nda kolektif bir şirket olarak kurulmuştur. İlk yıllarda ana iş kolunu ısıtma, klima, soğutma işleri oluşturmuştur. 1973 yılında holding haline gelmiş, 1974 yılında halka açılmıştır. 1997 yılında holding bünyesinde kurulan Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İMKB’de işlem görmeye başlayan ilk GYO şirketidir. 1998 yılında holdingin sanayi grubu dünyanın en büyük iklimlendirme firmalarından Carrier ile eşit oranda ortak olmuştur.

2014 yılı itibarıyla taahhüt, enerji, sanayi, turizm, su ürünleri ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca 1986 yılında holding bünyesinde sosyal sorumluluk projelerinde yer almak amacıyla, Alarko Eğitim-Kültür Vakfı (ALEV) kurulmuştur.

Bugün bünyesinde verilerine göre 4432 kişiyi istihdam etmektedir. Alarko Holding; yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı, uluslararası projeleri ve global rekabet hedefi ile Türk ekonomisinin en güçlü firmaları arasındadır. Alarko Holding, kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

Staj için

Staj için buradaki linke tıklayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Enerji Ticaret ve Portföy Yönetim Uzman YardımcısıKonya
Enerji Uzman Yardımcısıİstanbul(Avr.)
ERP Uzmanıİstanbul(Avr.)
Ön Muhasebe Sorumlusuİstanbul (Tümü)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*