Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Aktif Bank İş Başvuru Formu ve İlanı

Sizde Aktif Bank kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Hakkında

Güzel Ülke Türkiyemizin en büyük hususi sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, yatırım bankacılığını yeniden yorumladığı yenilikçi iş modelleri ve teknoloji yatırımları ile ülkemizdeki en büyük finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Banka, iştirakleri ve iş ortaklarıyla birlikte 10’un üstünde iş kolunda krediden sigortaya, ulaşımdan kart hizmetlerine, ödeme sistemlerinden eğlence hayatına geniş bir yelpazede 10 milyondan fazla müşterisine sesleniyor. Ülke genelindeki 12 şubesi ile ağırlıklı olarak kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve hususi bankacılığa odaklanıyor. Perakende bankacılıkta faal iş birlikleri ve dijital kanal yatırımlarıyla bireysel alan kişi pazarının yüzde 18’ine sahip olan Aktif Bank, iştirakleri ile beraber yaklaşık 1.300 çalışanıyla hizmet veriyor. İnovatif çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Banka, alan kişi deneyiminde mükemmelliği hedefleyen N Kolay, Passo, AnkaraKart benzer biçimde birçok dijital platformuyla dikkat çekiyor.

Dijital bankası N Kolay’la bireylerin ihtiyaçlarına her an her yerde hızla yanıt veriyor. Sunduğu Passo mobil uygulaması ise sadece maçlara değil, konserden tiyatroya tüm etkinliklere kolayca giriş sağlıyor. Passo’nun statlarda sağlamış olduğu avantajlara QR ile 7/24 para transferi, alışveriş ve anlık kredi imkânları eşlik ediyor. Banka ayrıca 7 şehirde milyonlarca kişiye zeki ulaşım ve akıllı şehir kartı çözümleri sunuyor.

Aktif Bankta Kariyer Fırsatı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz Aktif Bank İş İlanı İş Başvuru Formu

Açık Pozisyonlar

Buradan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

PozisyonİlBaşvuru Bağlantısı
İş Zekası ve Raporlama Müdürüİstanbul AvrupaBaşvur
Yazılım Geliştirme Uzmanıİstanbul AvrupaBaşvur
Veri Tabanı Yöneticisiİstanbul AvrupaBaşvur
Muhasebe Uzmanıİstanbul Avrupa Başvur
Genel Engelli BaşvuruTürkiye GeneliBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*