Air Clinic Sağlık Hizmetleri İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Air Clinic Sağlık Hizmetleri İş Başvurusu

İzmir-Adnan Menderes, Antalya, Bodrum, Dalaman, İstanbul ve Sabiha Gökçen Hava Limanları başta olmak üzere hasta yolcu taşıma, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri veren Air Clinic, tecrübeli ekipleriyle önde gelen firmalar arasındadır. Sağlık ve hizmet sektöründe yıllardır bulunmakta olup, vizyon ve misyonlarına sadık kalarak sürekli gelişmekte, böylece lider ve profesyonel olarak sektörel hayatına devam etmektedir.

Günlük 3000 hasta taşıyan kurum, 1000 personele sahiptir. Olumlu geri dönüşleri yüzde 95 gibi büyük bir rakama sahiptir. Sektöründe güvenilirlik, rekabet gücü, verimlilik ve hizmet kalitesi bakımından en önlerde yer almayı hedeflemektedir.

Air Clinic İş Başvuru Formu

Vizyonlarına ve misyonlarına sadık kalarak sektördeki hayatına devam eden Air Clinic, bu kapsamda hızlı bir şekilde büyümesine devam etmektedir. Dolayısıyla her yıl farklı pozisyonlarda yeni çalışan gereksinimleri oluşabilmektedir.

Bu durumlarda kurum işe alımlar yaparak, gereksinimlerini karşılamaktadır. Bunun için hem kendi sitesinde bulunan iş başvuru formu hem de Kariyer.net üzerinde bulunan ilanlar kullanılabilir. Kendi sitesindeki forma ulaşmak için siteye giriş sağladıktan sonra, sağ üstte bulunan insan kaynaklarını seçmeniz yeterlidir.

Karşınıza çıkan formu doldurma ve gönderme ardından beklemeniz gerekir.

Air Clinic İş İlanları

Air Clinic tarafından açılan iş ilanları Kariyer.net üzerinde de görülebilmektedir. Bunlara başvuru yapmak istiyorsanız, gerekli işlemleri platforma kayıt olup, adından CV doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sonrasında tek yapmanız gereken beklemektir. Eğer başvurduğunuz pozisyon bilgi ve yetkinliklerinize uygunsa, tarafınızla kısa sürede iletişime geçilir. Ardından da mülakat için tarafınıza gerekli bilgiler aktarılır.

Air Clinic Açık Pozisyonlar

Air Clinic yılın farklı zamanlarında değişik pozisyonlara yönelik işe alımlar sağlamaktadır. Bunları değerlendirmek istiyorsanız, açık ilanları takip etmeniz gerekir. Bunlar yılın farklı zamanlarında verildiği için düzenli incelenmelidir.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*