Ado Portisan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ado-portisan

Ado Portisan İş Başvuru Formu

Ado Portisan İş Başvurusu yaparak Ado Portisan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ado Portisan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alman Layher İskele ve Kalıp firmasında uzun yıllar uzman işçi olarak çalışmış işçilerimiz tarafından 1977 yılında Bucak’ta kurulmuştur. Ado-Portisan , inşaat kalıp sektörünün Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik transferi olma özelliğini de taşımaktadır.

Başlangıçta iskele tasarımı ve üretimi için kurulmuş olan Ado-Portisan , kısa bir süre içerisinde diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de ürün yelpazesine katmıştır.

Bugüne kadar bina,köprü,gemi inşa,uçak hangarı,kule,tünel,tribün,iş merkezi,spor salonları,fabrikalar, her türlü mimari kompleks inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Ado-Portisan ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek,ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ado-Portisan kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

İş başvuru formu için tıklayınız.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*