Adatel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

adatel

Adatel İş Başvuru Formu

Adatel İş Başvurusu yaparak Adatel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adatel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ADATEL, TURKCELL in Bölge Çözüm Ortağı olarak 13.06.2000 tarihinden bu yana merkezi Adana’ da olmak üzere 180 personel ile 6 ilde (Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Kilis) iletişim sektörüne hizmet vermektedir.

ADATEL’ in TURKCELL ile iletişim sektöründe Transmisyon, Revizyon Çalışmaları, 3G Kurulumları, Site Replacement, Bakım, Arıza, Enerji, İŞ GÜVENLİĞİ vs. olmak üzere bir çok departman ile bu sektöre hizmet vermektedir. ADATEL, teknik alt yapısı ve kalifiye elemanları ile sorumlu olduğu illerde TURKCELL ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarına devam etmektedir.

ADATEL, Telekomünikasyon sektörünün gelişim alanı geniş olan Ar-Ge ve İnovasyon alanlarında geliştirmeyi hedef alan şirketimiz bu günlerde Ar-Ge departmanını kurmak üzere çalışmalara başlamıştır.

ADATEL, İşinde uzman profesyonel kadrosu ile tüm süreçleri kalite yönetim entegre sistemlerine önem vererek GSM ve Enerji alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*