Adalı Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

adali-holding-is-ilanlari

Adalı Holding İş Başvuru Formu

Adalı Holding İş Başvurusu yaparak Adalı Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Adalı Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1962 yılında Adana merkezli olarak kurulmuş olan Adalı Holding, Türk müteahhitlik sektörünün uluslararası alanda liderleri arasında olma vizyonu paralelinde, Ortadoğu ve Avrupa’da birçok ülkeye yayılmış faaliyet sahası ile yakaladığı başarılarla dolu grafiğini emin adımlarla sürdürmektedir.

Bugün yıllık cirosu 200 milyon USD’yi aşan, Genel Müteahhitlik, İnşaat Yönetimi, Tasarım ve İnşaat, Proje Geliştirme Hizmetleri’nin yanısıra Ortadoğu ve Avrupa’daki koalisyon kuvvetlerine ve A.B.D. ordusuna ”Yaşam Desteği” hizmeti sunan, yaygın bir inşaat ve hizmet organizasyonu bulunan Adalı Holding, bu portföyü ile önümüzdeki dönemde daha büyük başarılara imza atmak amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Adalı Holding, sektöründe yaklaşık 50 yıllık iş deneyimini finansal gücüyle destekleyerek geniş portföyü ve kaynakları ile İnşaat ve Hizmet sektöründe müşterilerine kaliteyi yaşatır.

Buradan Adalı Holding iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

3 yorum

  1. ADALI HOLDING ILE DAHA ONCE HES PROJELERINDE ADIYAMAN GOLBASI RIZE IKIZDERE HES PROJELEINDE KALIP VE BETON ISLERINDE CALISTIM .VERILEN ISI LAYIKIYLA YAPACAGIMA EMIN OLABILIRSINIZ.01.0601974.İSLAHIYE.NURDAGI EKIPI ILE CALISTIM BILGILERIM DOGRULTUSUNDA BIR IS ISTIYORUM.05425221427

    • Merhaba ben rok oprt yurtdışında ve yurtiçi rok oprt olarak çalışıyorum adım ömer toplam 28 yıldır rok oprt olarak çalışıyorum yurtdışına ve yurtiçi de

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*