Acun Medya İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Acun Medya Personel Alımı ve Çalışma Şartları

Acun Medya’da çalışmak ve televizyon alanında deneyim kazanmak isteyen personeller için açık iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Acun Medya bünyesine çalışmak isteyen kişiler, iş başvurusu için gerekli bilgileri inceleyebilir ve aşağıdaki mevcut makalede çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir.

Acun Medya Hakkında

27 Eylül 2006 tarihinde kurulan Acun Medya, medya sektöründe çalışmalarını sürdüren bir özel şirkettir. Şirket ticaret odası kayıtlarına 3.060.000 TL sermaye ile kayıt edilmiş olup Acun Ilıcalı, Esat Yöntunç, Çaykun Ertan, Alpay Kazan, Mustafa Kazan ve Evren Çağlar tarafından kurulmuştur. Şirketin sahibi Acun Ilıcalı’ dır. Acun Ilıcalı aynı zamanda sunuculuk yaptığı Survivor, O ses Türkiye vb. Gibi yarışmaların sunuculuğunu üstlenmektedir.

Acun Medya Çalışma Şartları

2000’i aşkın çalışanı bulunan dev prodüksiyon firması Acun Medya, yurtdışı ve yurtiçinde görevlendirdiği çalışanlarının çalışma saatleri farklılık göstermektedir. Fakat Acun Medya merkezi binasında çalışan personeller, 09.00-18.00 arasında çalışmaktadır. Televizyon programcılığında çalışan personeller televizyon programlarının en yoğun olduğu 19.00-23.00 arası çalışmaktadır. Acun Medya personelinin özel sağlık sigortası, kaza sigortası, yemekhane ve servis gibi yan hakları vardır.

Acun Medya Personel Maaşları

 Maaş ve yan hak açısından da sektörde diğer şirketlerden daha avantajlı sayılan Acun Medya yüksek moralli personeller ile çalışmaktadır. Fakat tam olarak personellerin maaşı bilinmemektedir.

 Acun Medya İş İlanları

Acun Medya televizyon programları ve canlı yayınları yürüten bir şirkettir. Bundan ötürü çalışmalar ya ofis ortamında ya da stüdyo ortamında olmaktadır. Stüdyo, ofis veya yurtdışında çalışabilecek personel arayan Acun Medya, radyo, televizyon ve sinema üzerine okumuş reji, kameraman, grafik vb. Pozisyonların yanı sıra tercüman, çaycı, temizlik personeli, satın alma personeli vb. Birçok alanda da iş alımı yapmaktadır.  

  Acun Medya İş Başvuruları

Acun Medya iş ilanları çeşitli kariyer partallarında duyurulmakta ve bu ilanlara başvuran kişilerin özgeçmişlerini incelemektedir.  Ayrıca Acun Medya İnsan Kaynakları mail adresine de CV’nizi göndererek başvuruda da bulunabilirsiniz.

Acun Medya personel alımı için Acun Medya’nın web sitesinde bulunan isbasvuru@tv8.com.tr mail adresine ulaşım sağlayabilir ya da çeşitli kariyer sitelerinden ve altta verdiğimiz linklerden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Metal Ustasıİstanbul(Avr.)
Saha Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Çekce Tercümanİstanbul(Avr.)
Grafikerİstanbul(Avr.)
Pasta Şefiİstanbul(Avr.)
Romence Tercümanİstanbul(Avr.)
Kurgu Asistanıİstanbul(Avr.)
Satın Alma Uzmanıİstanbul (Tümü)
Çelik Montaj Ustasıİstanbul(Avr.)
Set Personeliİstanbul(Avr.)
Depo Görevlisiİstanbul(Avr.)
CNC Operatörüİstanbul(Avr.)
Boyacıİstanbul (Tümü)
İspanyolca Tercümanİstanbul(Avr.)
Ahşap Ustasıİstanbul(Avr.)
Bilet Satış Yetkilisiİstanbul(Avr.)
Hırvatça ve Sırpça Tercümanİstanbul(Avr.)
Bulgarca Tercümanİstanbul(Avr.)
Kurgu Operatörüİstanbul(Avr.)

4 yorum

  1. Cem ajans ta birkaç projede sette çalıştım ,
    Zamansız süresiz mekansız bir iş olsada ,
    Renkli eğitici evrensel tecrübe edilen bu işi seviyorum
    Severek yaptığınız her iş başarıya attığınız imzadır
    Sizinle çalışmaktan Onur duyarım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*