Acıbadem Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

acibadem-universitesi-is-basvurusu

Acıbadem Üniversitesi İş Başvuru Formu

Acıbadem İş Başvurusu yaparak Acıbadem’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Acıbadem iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

​“Acıbadem Üniversitesi 2007 yılında kanunla kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Esas amacı sağlık bilimleri alanındaki tüm bilim dallarını bir araya getiren bir üniversite olmaktır. Fakat gerek kanunun, gerekse Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının görüşü olarak üniversitemiz sadece sağlık bilimleri üniversitesi olarak kurulamamıştır. Buna rağmen yapısının oluşturulmasında daha çok sağlık bilimlerine ve buna yakın bilim dallarına öncelik verilecektir. 

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

Acıbadem Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının iki temel hedefi vardır;

  • İlk hedefi; doğru zamanda, doğru insan ilkesi çerçevesinde ve doğru yerde İnsan Kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak.
  • İkinci hedefi; tüm çalışanların motivasyonunu yükseltecek ortamın yaratılması ve bu ortamın sürekliliğini sağlamak amacıyla yeni projeler geliştirerek hayata geçmesini sağlamaktır.

Acıbadem Üniversitesine atana, görevlendirilen ve ayrılan tüm akademik ve idari personelin her türlü özlük işlemlerini ilgili mevzuat çerçevesinde yürütmek.

Çalışanların verimlilik, takım çalışması konulardaki sorunlarını saptayarak yönetimden destek alarak, çözümü için öneriler geliştirerek yardımcı olmak, kurum kültürünün oluşturulmasında katkıda bulunmak.

İş Olanakları

Özgeçmişinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.​

1 yorum

  1. Merhaba ben hüsniye coşkun 36 yaşındayım elegance asia otelde bir buçuk yıldır çalışıyorum mutfakta personel yemeği yapıyorum ataşehir’de oturuyorum ihtiyaç varsa sizinle çalışmak isterim mutfakta

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*