Acıbadem İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Acıbadem Sağlık Gurubu İş Başvuru Formu

Bir semt hastanesi olarak 1991 senesinde hizmetlerine başlayan Acıbadem Sağlık Grubu, günümüzde bir ekosistem halinde hizmet vermektedir. Toplamda 22 hastanesi mevcut olup farklı illerde bulunmaktadır. Bunlar Adana, İstanbul, Ankara, Muğla, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli gibidir. Başta İstanbul olmak üzere bazı illerinde birden fazla şubesi vardır.

Yurt dışında da faaliyet göstermekte olup bu kapsamda Bulgaristan, Almanya, Hollanda, Makedonya gibi ülkelerde bulunmaktadır. Toplamda 22.500 personeli vardır. Yıllık ortalama hasta sayısı 5 milyon olup bu kapsamda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Acıbadem Sağlık İş Başvuru Formu

Acıbadem Sağlık hastayı merkezine alan yapısı, en gelişmiş teknoloji ile profesyonel çözümler sağlaması nedeniyle her yıl hızlı bir büyüme göstermektedir. Bunu desteklemek için yeni çalışan alımları yapılmaktadır. Böylece hizmetlerin eksiksiz, kesintisiz olarak devam etmesine de yardımcı olunur.

Söz konusu iş ilanları sadece medikal kadrolara yönelik değil destek veya idari kadrolara yönelik de gerçekleştirilebilmektedir. Özel bir hastane olduğu için bunları online kanallardan takip edebilir, size ve yeteneklerinize uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Acıbadem Sağlık İş İlanları

Acıbadem içinde iş alımı yapılabilecek çok sayıda kadro bulunmaktadır. Bunları değerlendirmek, başvurmak istiyorsanız tek yapmanız gereken güncel ilanları bulmadır. Kariyer.net bu açıdan zengin olup yalnızca iş başvurularını incelenmelidir.

Eğer size uygun bir ilan bulmuşsanız, gerekli başvuru işlemlerini Kariyer.net aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ardından yalnızca insan kaynakları yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini beklemek kalır. Zira bilgileriniz uyumluysa, tarafınızla irtibat kurulabilir.

Acıbadem Sağlık Açık Pozisyonlar

Acıbadem Sağlık Grubuna iş başvurusu yapmak için her ilanın bir kapanma tarihi olduğunu hatırlamanız gerekir. Bu nedenle sürekli incelemeniz, kendinize en uygun olana başvurmanız gerekir. Yetkinlikleriniz uyum göstermiyorsa kabul edilmemeniz olasıdır.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

15 yorum

 1. mrb ben mehmet ğöğez şöför olarak calışa bilirim şuan boştayım daha önce spor müdürlüğünde özel güvenlık görevlisi olarak calıştım .taşören olduğundan işten cıkarıldım .alırsanızda sağolun almassanızda .tel:05370582330

 2. Merhaba ben hasta bakıcıyım amerikan hastanesinde iki yıl hasta bakıcılık yaptım
  sizinle çalışmak isterim telefon numaram 05426624787 şu an işsizlm istedigin zaman
  sizde işbaşı yapabilirim

 3. Merhaba Nurten ben.Laborantım.4 yıl devlet hastanesinde uyku laboratuarında uyku apnesi hemsiresi ve kan alma laboraturında çalıştım. Şuan özel hastanede ozon tedavisi ve fizik tedavi hemşiresi olarak çalışmaktayım.Acıbadem bailesine katılmak istiyorum.hastanenizin ozon tedavisi, uyku laboratuarı veya kan alma biriminde görev yapmak istiyorum. 05062983644-05062983079

 4. Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Yönetimi mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum herhangi bir deneyimim yok dilerim sizlerle çalışarak tecrübe edinirim telefon numaram 05396209450

 5. Merhaba. Ben 1,5 yıl diş hekimi asistanı olarak çalıştım. Hastalarla iletişim konusunda tecrübeliyim. Ayrıca hasta kayıt kabul sekreteriliği sertifikam var. Ama bu alanda tecrübem yok,edinmek isterim. Çabuk öğrenirim. Gayretli, azimli ve çalışkan bir yapım var. İlgilenirseniz sevinirim.

 6. Merhaba sılahsız quvenlık kartım varr E sınıf ehlıyet mevcut saqlık belqe lerr mevcut acıl ıse ıhtıyacım var Sıncan fatıh dee oturuyorum 0507 775 06 97 Tskurler

 7. Merhaba,
  Genetik ve biyomühendislik mezunuyum. Doku mühendisliği, biyokimya, biyoteknoloji, kontrollü ilaç salınımı vb. temelli stajlar gerçekleştirdim.Eğitim sürecimde de aktif bir şekilde uygulamalı dersler aldım Ankara ili içerisinde uygun pozisyon açıldığında Acıbadem ailesinden biri olmayı gönülden isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*