Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Tommy Hilfiger personel alımı ve iş başvuru formu

Tommy Hilfiger’da çalışmak isteyen adaylara müjde! Tommy Hilfiger bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız işe alım süreci ve iş başvuru formuna ait detaylı makaleyi aşağı inerek inceleyebilirsiniz.

Tommy Hilfiger hakkında

1985 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Tommy Hilfiger, Premium ve lüks hazır giyim ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir moda şirketidir. Moda perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tommy Hilfiger, erkek giyim markası olarak hizmet vermiş daha sonrasında kadın tekstilini hizmete sunmuştur.  İlk mağazasını 1993 yılında açan Tommy Hilfiger, bu tarihten 2 yıl sonra kadın giyim sektörüne de girmiştir. Şuan dünyada global bir marka değerine sahip olan ve  100’den fazla ülkede 2000’den fazla mağazası ile tüketiciler ile  buluşan Amerikan firma, Amerika Birleşik Devletleri’nin en güçlü giyim şirketi olan PVH Grubu çatısı altında bulunmaktadır.

Tommy Hilfiger personel yan hakları

Genellikle mağazada çalışacak personeller için iş ilanları açan dev firma ayrıca kendi ürünleri için personeline yüksek yüzdeli indirim yapmaktadır. Yemek kartı veren firma kendi içerisinde de terfi sağlamaktadır.

Tommy Hilfiger iş başvurusu nasıl yapılır?

Tommy Hilfiger personel alımlarını kariyer.net aracılığı ve resmî web sitesi olan tr.tommy.com adresi üzerinden yapmaktadır. Kariyer.net adresi üzerinden Tommy Hilfiger’ın yayımladığı tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun olan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İş başvurusu yaparken mutlaka özgeçmişinizin güncel olduğundan emin olmalı ve etkileyici bir ön yazısına sahip olmalısınız. İkinci bir seçenek olarak tr.tommy.com adresinde bulunan Kariyer sekmesinden de firma bünyesine personel alımı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Part Time Satış Danışmanıİstanbul (Tümü) +8 il daha
2Ankara Mağaza Müdür YardımcısıAnkara
3İzmir Mağaza Müdür Yardımcısıİzmir
4İstanbul Mağaza Müdür Yardımcısıİstanbul (Tümü)
5Genel Satış Danışmanıİstanbul (Tümü) +7 il daha

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*